Volite – jakość skóry ma znaczenie

Volite

Juvaderm Volite to najbardziej ekskluzywny preparat kwasu hialuronowego. Poprawia nawilżenie oraz elastyczność skóry twarzy, szyi i dekoltu. Efekty są widoczne nawet 9 miesięcy po zabiegu. Juvaderm Volite podajemy bezpośrednio do skóry właściwej. Powoduje wiązanie wody w tkankach oraz stymuluje fibroblasty do produkcji macierzy pozakomórkowej. Dzięki czemu uzyskujemy nawilżenie, wzrost elastyczności, napięcia skóry oraz redukcję i widoczność powierzchownych zmarszczek.

Jeden zabieg w roku

Volite utrzymuje się w tkankach bardzo długo, dzięki temu, że zawiera sieciowany kwasu hialuronowy. Stworzony w technologii Vycross. Znany od lat z produktów takich jak Juvaderm Voluma, Volift, Vobella. Możliwość wykonania pojedynczego zabiegu w roku jest ogromnym plusem.

Główne cele zabiegu

 • Nawilżenie oraz poprawa elastyczności skóry oraz
 • redukcja powierzchownych zmarszczek.

Przebieg zabiegu

Preparat Volite podawany jest w znieczuleniu miejscowym (krem Emla) metodą mezoterapii, czyli śródskórnych nakłuć za pomocową bardzo cienkich igieł. Znieczulenie miejscowe przed zabiegiem minimalizuje dyskomfort związany z zabiegiem.

Preparat może być podany również za pomocą pistoletu Vital Injector 2, co w dużym stopniu ogranicza dyskomfort związany z zabiegiem oraz niweluje ryzyko siniaków pozabiegowych. Przeczytaj więcej o tej metodzie tutaj.

Jak wygląd skóra po zabiegu

W miejscu zabiegu, do 48 godzin, mogą utrzymywać się niewielkie grudki, które samoistnie się wchłoną. Jak po każdych nakłuciach mogą zdarzyć się pojedyncze siniaki, które wchłaniają się w ciągu tygodnia. Zaczerwienienia czy siniaki po zabiegu można zakryć kamuflażem kosmetycznym.

Ważne

 • Tylko 1 zabieg w roku dla podtrzymania skóry w dobrej kondycji oraz w profilaktyce anty-aging.
 • W przypadku skóry znacznie uszkodzonej wskazana jest poprawa jakości skóry terapiami łączonymi, a następnie zabieg podtrzymujący uzyskane efekty 1 raz w roku.
 • Ilość preparatu rekomendowanego:
  • na twarz: 1-2 ml,
  • na dekolt: 1-2 ml,
  • na szyję: 1 ml.

Cennik

Jak mogę się zapisać na zabieg?

Zadzwoń tel. +48 792 305 990

Zostaw kontakt - oddzwonimy

Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu wizyty lub zabiegu.

Podobne wpisy

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertami specjalnymi i wpisami na blogu – zostaw kontakt

Subscription Form
Scroll to Top

Zostańmy w kontakcie

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami i ofertami specjalnymi.

Subscription Form 2