krem pod oczy

Krem pod oczy – dlaczego jest nam potrzebny

Oczy nazywane są “bramą do duszy”. Zdradzają nasze emocje, uczucia i wiek. Jednak skóra wokół nich jest jednym z najbardziej delikatnych i wrażliwych obszarów naszej twarzy, co sprawia, że jest szczególnie narażona na oznaki starzenia, takie jak zmarszczki, opuchlizna czy cienie pod oczami. Odpowiednia pielęgnacja tej delikatnej strefy jest kluczowa, aby utrzymać młodzieńczy i świeży … Czytaj więcej.

Visia - true age

VISIA – Komputerowa analiza jakości skóry

Visia, czyli komputerowa analiza jakości skóry. Poznaj prawdziwy wiek Twojej skóry i zobacz, jak będziesz wyglądać za kilka lat. To niepowtarzalna szansa na lepsze zrozumienie stanu Twojej skóry. Dzięki zaawansowanym technologiom skanowania dowiesz się o swoich indywidualnych potrzebach i obszarach do poprawy. Teraz możesz zadbać o to, jak Twoja skóra będzie się zmieniać wraz z … Czytaj więcej.

Pułapki wakacji: jak nie stać się babcią

Karboksyterapia – terapia dwutlenkiem węgla

Ciągły rozwój medycyny i kosmetologii spowodował konieczność poszukiwania nowych, mało inwazyjnych sposobów leczenia powszechnie występujących defektów estetycznych. Karboksyterapia pierwotnie była stosowana do wsparcia gojenia ran i zaburzeniach krążenia. Dzięki swojemu wielokierunkowemu działaniu zdobywa rosnące zainteresowanie w branży medycznej. Spis treści Na czym polega zabieg karboksyterapii Karboksyterapia to podskórne podanie dwutlenku węgla. Wprowadzenie dwutlenku węgla w … Czytaj więcej.

ULTRAVACUM – sposób na jędrne i piękne ciało

ULTRAVACUM – sposób na jędrne i piękne ciało

Cellulit, boczki, bryczesy, pelikany, oponki i fałdki – to wszystko, czego żadna z nas nie lubi, a nadejście wiosny i lata przypomina nam, że większość z nas ma coś do ukrycia. Zadbaj o jędrne i piękne ciało. Siedzący tryb życia, nieodpowiednia dieta, zaburzenia hormonalne oraz szkodliwe działanie czynników zewnętrznych przyspieszają proces starzenia. Jego pierwsze oznaki … Czytaj więcej.

Sauna oczami dermatologa

Sauna: tajemnica zdrowia i piękna – wskazówki dermatologa

Z poniższego artykułu dowiesz się: Dlaczego sauna może być doskonałą terapią przeciwstarzeniową? Czy sauna i łaźnia turecka to samo zdrowie? Jakie są przeciwwskazania do korzystania z sauny? Jaki wpływ sauna i łaźnia turecka mają na nasza skórę? Czy osoby z trądzikiem różowatym powinny bezwzględnie unikać ciepłych pomieszczeń? Kiedy po zabiegach medycyny estetycznej mogę iść się … Czytaj więcej.

Scroll to Top

Zostańmy w kontakcie

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami i ofertami specjalnymi.

Subscription Form 2