dr n. med. Karolina Trzaska

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Rok studiowałam medycynę na Uniwersytecie Medycznym Universita Degli Studi di Bari we Włoszech.

W trakcie studiów uczestniczyłam w licznych szkoleniach zagranicznych, a także odbyłam miesięczny staż w Klinice The University Clinical Hospital Prof. Alberto Antunes w Maceio w Brazylii.

Aktualnie realizuję program szkolenia specjalizacyjnego z zakresu Dermatologii i Wenerologii na Oddziale Klinicznym Chorób Wewnętrznych, Dermatologii i Alergologii Szpitala Specjalistycznego w Zabrzu.

W grudniu 2019 roku uzyskałam stopień doktora nauk medycznych broniąc rozprawę pt.: „Rola systemu antyoksydacyjnego w patogenezie łuszczycy”. Jestem autorką i współautorką licznych doniesień zjazdowych oraz prac naukowych publikowanych w polskich i zagranicznych czasopismach.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje regularnie uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach naukowych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

W gabinecie Derma Clinique zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób skóry oraz wykonuję zabiegi z zakresu dermatochirurgii.

.

Scroll to Top

Zostańmy w kontakcie

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami i ofertami specjalnymi.

Subscription Form 2