mgr Katarzyna Mrukwa-Sułot pielęgniarka, kosmetolog

Jestem pielęgniarką zabiegową, specjalistką w dziedzinie kosmetologii estetycznej oraz iberystką. Ukończyłam studia wyższe na kierunku pielęgniarstwo, studia podyplomowe z zakresu kosmetologii w medycynie estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach oraz zdobyłam kwalifikacje w zawodzie wykonywania zabiegów kosmetycznych twarzy oraz masażu.

Świat medycyny fascynuje mnie od kilku lat, dlatego rozwijam swoje zawodowe umiejętności i zdobywam nowe doświadczenia. Pracuję aktywnie i podnoszę kwalifikacje zarówno w dziedzinie pielęgniarskiej jak i estetycznej. Posiadam wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii skóry i dermatologii. Wiem jak radzić sobie z
różnymi problemami skórnymi oraz jak ją odpowiednio pielęgnować.

W swojej pracy szczególną uwagę zwracam na dokładną diagnostykę. Dzięki której mogę dobrać odpowiedni plan pielęgnacji zgodny z potrzebami Twojej skóry.

Systematycznie uczestniczę w konferencjach, szkoleniach, targach kosmetologicznych, warsztatach. Uwielbiam być na bieżąco. Zdobyta wiedza z zakresu zabiegów manualnych, nowinek technicznych pozwala mi zapewnić kompleksową obsługę i skuteczniejsze rozwiązania. 

W Derma Clinique gwarantuję usługi na najwyższym poziomie. Świat kosmetologii estetycznej otwiera bardzo duże możliwości, moim celem jest znalezienie tzw. „złotego środka”, który da efekt, będzie bezpieczny i co najważniejsze w pełni Ciebie zadowoli.

Scroll to Top

Zostańmy w kontakcie

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami i ofertami specjalnymi.

Subscription Form 2