Aleksandra Żerdzińska Lekarz

dr n. med. Aleksandra Żerdzińska

Z wykształcenia jestem lekarzem dermatologiem, fizjoterapeutą i technologiem produkcji kosmetyków. Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, studia o Kierunku Rehabilitacja Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, a także Technologię Produkcji Kosmetyków na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Jako lekarz specjalista dermatologii i wenerologii zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób skóry oraz wykonuję zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej oraz anti-aging. Swoje doświadczenie zdobyłam m.in. w Klinicznym Oddziale Chorób Wewnętrznych, Dermatologii i Alergologii w Zabrzu, gdzie odbywałam szkolenie specjalizacyjne. W 2015 stworzyłam gabinet Derma Clinique, w który wspólnie ze swoim zespołem staramy się wyjść naprzeciw wszelkim problemom skórnym. Współpraca dermatologów, chirurgów, lekarza chorób zakaźnych oraz podologa, dietetyka i kosmetologów pozwala nam w sposób kompleksowy rozwiązać wiele problemów naszych pacjentów.

W gabinecie Derma Clinique mamy możliwość szerokiej diagnostyki oraz metod leczenia uwzględniając nowoczesne terapie m.in. laserowe czy terapię fotodynamiczną. Diagnostyka dermatologiczna uwzględnia m.in biopsje skórne, testy alergologiczne, dermatoskopię, trichoskopię oraz kapilaroskopię.

Stale poszerzam swoja wiedze poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej. W trosce o najwyższą jakość oferowanych usług podjęłam studia podyplomowe w Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach na kierunku „Medycyna Estetyczna dla lekarzy”, które ukończyłam obroną pracy podyplomowej na temat „Współczesnych metod leczenia i diagnostyki przebarwień skóry w gabinecie lekarza medycyny estetycznej”. 

Jestem autorką książki Kobieta kontra czas oraz twórcą kosmetyków według koncepcji Wielkiej Piątki – Derma Dance. Poznaj moją wizję pielęgnacji skóry, którą Ty również możesz wykorzystać. 

Zadbany wygląd oraz dobre samopoczucie wpływają na pewność siebie oraz wysoką samoocenę, warto więc o nie walczy

Poznaj mnie lepiej

Scroll to Top

Zostańmy w kontakcie

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami i ofertami specjalnymi.

Subscription Form 2