Katarzyna Adamczyk Lekarz Dermatolog

lek. med. Katarzyna Adamczyk

Jestem absolwentką Zabrzańskiego Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów prowadziłam aktywną działalność naukową, uzyskując liczne nagrody i wyróżnienia w konferencjach polskich i międzynarodowych. Obecnie swoje kształcenie kontynuuję będąc uczestniczką studiów doktoranckich. W swojej pracy doktorskiej analizuję wpływ hormonów tkanki tłuszczowej na rozwój i przebieg łuszczycy.

Na co dzień pracuję w Klinicznym Oddziale Dermatologicznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie poza opieką nad pacjentami, spełniam się jako nauczyciel przyszłych lekarzy.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, International Dermoscopy Society oraz autorką kilku publikacji w czasopismach dermatologicznych polskich i zagranicznych.

W swojej pracy kładę nacisk na holistyczne podejście do pacjenta i zawsze szukam przyczyny problemu, z którym zgłasza się chory. W kontakcie z pacjentem staram się stworzyć przyjazną, bezstresową atmosferę.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach, śledzę wszelkie nowości i doniesienia w branży dermatologicznej, by móc zaoferować moim pacjentom jak najlepsze leczenie.

Scroll to Top

Zostańmy w kontakcie

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami i ofertami specjalnymi.

Subscription Form 2