Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia jest zabiegiem polegającym na bezpośrednim wstrzykiwaniu w skórę aktywnie działających substancji. Podanie ich metodą wstrzyknięć pozwala na ominięcie bariery naskórkowej, przez którą większość substancji aktywnych zawartych w kremie nie przenika.

To jeden z najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych a dzięki jej wykorzystaniu do leczenia różnych okolic ciała oraz stosowaniu w wielu problemach skóry zyskała tak ogromną popularność wśród lekarzy i pacjentów. Dzięki mezoterapii antyoksydanty, witaminy oraz kwas hialuronowy dostarczane są dokładnie tam, gdzie skóra będzie miała z nich największy pożytek.

W jakich miejscach można wykonać zabieg mezoterapii

  • Mezoterapia skóry twarzy. W zależności od składu preparatu używanego do zabiegu uzyskujemy efekt silnego nawilżenia, rozjaśnienia skóry. Możemy zlikwidować drobne zmarszczki a także zapobiegać ich powstawaniu. Skóra po serii zabiegów odzyskuje blask i witalność.
  • Zastosowanie mezoterapii na skórę owłosioną głowy wspomaga proces leczenia nadmiernego wypadania włosów i łysienia.
  • Mezoterapia to także w połączeniu z zabiegami laserowymi metoda leczenia rozstępów oraz blizn zanikowych (np. potrądzikowych).

Jak wygląda zabieg

Po konsultacji lekarskiej, kwalifikacji do zabiegu, przed zabiegiem nakładany jest krem znieczulający na około 30 minut. Następnie przy pomocy cienkiej i krótkiej igły lekarz wykonuje serię mikronakłuć skóry. Zabieg trwa około 10-15 minut.

Jak wygląda skóra po zabiegu

Po zabiegu na skórze widoczne może być zaczerwienienie oraz ślady po nakłuciach skóry igłą, które znikają w ciągu kilku godzin. W kolejnych dniach mogą pojawić się pojedyncze zasinienia oraz wybroczynki. Następnego dnia po zabiegu można nałożyć makijaż, który bez problemu zatuszuje ślady zabiegu.

Cennik

Jak mogę się zapisać na zabieg?

Zadzwoń tel. +48 792 305 990

Zostaw kontakt - oddzwonimy

Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu wizyty lub zabiegu.

Podobne wpisy

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertami specjalnymi i wpisami na blogu – zostaw kontakt

Subscription Form
Scroll to Top

Zostańmy w kontakcie

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami i ofertami specjalnymi.

Subscription Form 2