Zabieg Vital Injector 2

W Derma Clinique z dumą prezentujemy Vital Injector, innowacyjną metodę odmładzania i intensywnego nawilżania skóry. Vital Injector to zaawansowane urządzenie, które pozwala na precyzyjne dostarczanie substancji odżywczych bezpośrednio w głębsze warstwy skóry. Zabieg ten jest idealny dla osób poszukujących skutecznego, ale delikatnego rozwiązania w walce ze starzeniem się skóry.

Vital Injector 2 w Derma Clinique

Korzyści zabiegu Vital Injector

Intensywne nawilżenie: skóra staje się głęboko nawilżona, co przywraca jej młodzieńczy blask.

Redukcja zmarszczek: zabieg wygładza drobne linie i zmarszczki.

Poprawa jędrności: skóra odzyskuje jędrność i elastyczność.

Równomierna tekstura: Vital Injector wspomaga wyrównanie nierówności skóry, redukując widoczność porów i drobnych niedoskonałości.

Rewitalizacja: skóra odzyskuje zdrowy, odświeżony wygląd.

Jak działa Vital Injector?

Vital Injector wykorzystuje specjalnie zaprojektowaną technologię mikroigieł, która umożliwia równomierne i kontrolowane wprowadzenie koktajli odżywczych do skóry. Zabieg jest bezpieczny, szybki i komfortowy. Nie powoduje powstania siniaków – Pacjent może wrócić niemal od razu do normalnego funkcjonowania. I do pracy. 🙂 

Vital Injector vs. mezoterapia

Obejrzyj krótki (5 min) film dotyczący eksperymentu –porównania działania 2 różnych zabiegów na 2 połowach twarzy.

Celem eksperymentu jest sprawdzenie dolegliwości bólowych w trakcie oraz wyglądu bezpośrednio po zabiegu. Dr Żerdzińska znieczuliła jedną połowę twarzy Pacjentki kremem znieczulającym, a drugą stronę zrobiła „na żywca”, bez znieczulenia – z wykorzystaniem urządzenia Vital Injector 2.

 

 

Dla kogo jest zabieg Vital Injector?

Vital Injector jest idealny dla osób w każdym wieku, które chcą poprawić kondycję swojej skóry. Jest szczególnie polecany osobom z suchą skórą, drobnymi liniami i zmarszczkami, a także tym, którzy pragną poprawić ogólną jędrność i teksturę skóry.

Czego możesz oczekiwać po zabiegu?

Większość pacjentów doświadcza natychmiastowej poprawy nawilżenia i wygładzenia skóry. Pełne efekty są zazwyczaj widoczne po serii zabiegów. Zabieg jest niemal bezbolesny, a ewentualne zaczerwienienia czy obrzęki znikają zwykle w ciągu kilku godzin do jednego dnia.

Zapraszamy do Derma Clinique

W Derma Clinique zadbamy o to, aby każdy zabieg Vital Injector był dostosowany do potrzeb Twojej skóry. Zapraszamy na konsultację, podczas której omówimy Twoje oczekiwania i zaproponujemy najlepszy preparat.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej lub umówić się na zabieg Vital Injector – krok ku zdrowszej, młodo wyglądającej i promiennej skórze.

Cennik

Jak mogę się zapisać na zabieg?

Zadzwoń tel. +48 792 305 990

Zostaw kontakt - oddzwonimy

Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu wizyty lub zabiegu.

Zobacz film (5min) dlaczego:

Podobne wpisy

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertami specjalnymi i wpisami na blogu – zostaw kontakt

Subscription Form
Scroll to Top

Zostańmy w kontakcie

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami i ofertami specjalnymi.

Subscription Form 2