Eksperyment | Vital Injector 2 kontra tradycyjna mezoterapia

Eksperyment | Vital Injector 2 kontra Tradycyjna Mezoterapia

Dziś Dr Tester w roli testującego. Moim pacjentem jest Justyna. Justyna jest największym fanem kolagenu jakiego mam w gabinecie. Od czasu pierwszego zabiegu 3 lata temu, wraca co 6 miesięcy zawsze zadając mi jedno pytanie: „Ola masz już ten pistolet do mezo?”

Wreszcie mam, więc na zbieg zaprosiłam Justynę.

Chytry plan...

Kto jak nie Ona! Porówna i oceni podanie preparatu klasyczną metodą mezoterapii oraz za pomocą pistoletu próżniowego. Nie musiałam namawiać długo przecież kolagen od lat spełnia jej oczekiwania zagęszczonej i napiętej skóry. Przyszedł czas na porównanie obu metod podania.

Zabieg

Celem esperymentu jest sprawdzenie dolegliwości bólowych w trakcie oraz wyglądu bezpośrednio po zabiegu. Ponieważ mezo klasyczne boli, znieczuliłam jedną połowę twarzy kremem znieczulającym, a drugą stronę zrobię na „żywca”, bez znieczulenia, pistoletem Vital Injector 2.

Po zabiegu

Okazało się, że nowa metoda podawania preparatów za pomocą Vital Injectora skradła kolejnego fana 💕

Zobacz film (5min) dlaczego:

Za pomocą Vital Injectora możemy podawać różne preparaty, od kwasu hialuronowego po osocze i aminokwasy. Wszystko zależy od celu, jaki chcemy osiągnąć. Więcej o tym urządzeniu przeczytasz tutaj: Vital Injector 2, pistolet do NIEzwykłej mezoterapii.

Nasze motto jesieni: „Bo jakość skóry ma znaczenie” idealnie komponuje się z zabiegami tej NIEzwykłej mezoterapii.

Cennik

Jak mogę się zapisać na zabieg?

Zadzwoń tel. +48 792 305 990

Zostaw kontakt - oddzwonimy

Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu wizyty lub zabiegu.

Podobne wpisy

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertami specjalnymi i wpisami na blogu – zostaw kontakt

Subscription Form
Scroll to Top

Zostańmy w kontakcie

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami i ofertami specjalnymi.

Subscription Form 2