ULTRAVACUM – sposób na jędrne i piękne ciało

ULTRAVACUM – sposób na jędrne i piękne ciało

Cellulit, boczki, bryczesy, pelikany, oponki i fałdki – to wszystko, czego żadna z nas nie lubi, a nadejście wiosny i lata przypomina nam, że większość z nas ma coś do ukrycia. Zadbaj o jędrne i piękne ciało.

Siedzący tryb życia, nieodpowiednia dieta, zaburzenia hormonalne oraz szkodliwe działanie czynników zewnętrznych przyspieszają proces starzenia. Jego pierwsze oznaki objawiają się na naszej twarzy, jednak medycyna estetyczna i kosmetologia oferują nam szeroki wybór zabiegów, które pomagają skutecznie zwalczać zmarszczki.

Skóra na naszym ciele również się starzeje, co zwykle zauważamy później niż drobne zmarszczki wokół oczu i ust. W miarę upływu czasu zmniejsza się produkcja kolagenu i elastyny, czyli białek odpowiedzialnych za jędrność i elastyczność skóry. Ciało staje się wiotkie, a tkanka tłuszczowa, która z wiekiem magazynuje się w okolicach ud, brzucha, ramion, zwisa ociężale i powoduje powstanie znienawidzonej przez kobiety skórki pomarańczowej, czyli cellulitu.

3 technologie – bezpieczny i skuteczny sposób na gładką skórę

UltraVacum to połączenie masażu próżniowego, fali radiowej i ultradźwięków, aby precyzyjnie walczyć z cellulitem i brakiem jędrności skóry.

Masaż próżniowy zasysa i drenuje skórę, dzięki czemu pobudza krążenie krwi oraz limfy, usuwa obrzęki oraz zastoje i rozbija nagromadzoną tkankę tłuszczową.

Fala radiowa (RF) podgrzewa tkanki i napina włókna kolagenowe. Wysoka temperatura stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, pobudza skórę do intensywnej regeneracji i przyspiesza proces przemiany materii.

Ultradźwięki to niesłyszalne dla człowieka fale dźwiękowe. Emitowane podczas zabiegu docierają do tkanek i zwiększają przepływ krwi, dzięki czemu skóra jest lepiej dotleniona.

Wskazania  

  • Redukcja cellulitu
  • Wiotkość skóry
  • Redukcja obrzęków
  • Modelowanie sylwetki

Przeciwwskazania

  • Ciąża i karmienie piersią.
  • Nieuregulowana cukrzyca.
  • Ostre infekcje bakteryjne i wirusowe.
  • Choroby kardiologiczne i nowotworowe.
  • Żylaki.
  • Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych.

Jak przygotować się do zabiegu

Zabieg ten nie wymaga specjalnego przygotowania, jednak ważne jest poinformowanie kosmetologa o przyjmowanych lekach oraz o przebytych i aktualnych chorobach. Dzięki temu kosmetolog będzie miał pełniejszy obraz Twojego stanu zdrowia i będzie mógł dostosować zabieg do Twoich indywidualnych potrzeb.

Ile zabiegów należy wykonać

Liczba zabiegów zależy od zaawansowania problemu. Zazwyczaj zaleca się wykonanie od 7 do 14 zabiegów, które powinny być rozłożone na dwa razy w tygodniu. Ostateczną ilość zabiegów oraz częstotliwość można ustalić po konsultacji z kosmetologiem, który oceni stan skóry i dostosuje plan leczenia do Twoich potrzeb.

Ile trwa zabieg

Czas trwania zabiegu może się różnić w zależności od ilości opracowywanych partii ciała. Zazwyczaj trwa on od 20 do 40 minut.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg może być odczuwany przez niektóre osoby jako lekko niekomfortowy lub delikatnie bolesny, jednak to doświadczenie może się różnić w zależności od indywidualnej wrażliwości na ból. W przypadku masażu próżniowego, fali radiowej i ultradźwięków, które zostały wymienione wcześniej, mogą występować pewne uczucia ciśnienia, ciepła lub mrowienia na skórze podczas zabiegu.

Zadbaj o jędrne i piękne ciało

Cennik

Jak mogę się zapisać na zabieg?

Zadzwoń tel. +48 792 305 990

Zostaw kontakt - oddzwonimy

Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu wizyty lub zabiegu.

Podobne wpisy

Choroby przenoszone drogą płciową
Dermatologia

Choroby przenoszone drogą płciową

W przypadku podejrzenia zachorowania na infekcję przenoszoną drogą płciową na podstawie występujących objawów nie można jednoznacznie określić jaki patogen jest odpowiedzialny za ich wystąpienie. Stąd

Czytaj więcej »

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertami specjalnymi i wpisami na blogu – zostaw kontakt

Subscription Form
Scroll to Top

Zostańmy w kontakcie

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami i ofertami specjalnymi.

Subscription Form 2