Na ratunek chomikom, marionetkom i podwójnym podbródkom – Volux!

efekty zabiegu Volux

Wraz z upływem czasu na dolnym piętrze twarzy, w okolicy poniżej linii łączącej kąciki ust z płatkiem ucha zaczynają się pojawiać objawy utraty jędrności skóry, ubytków objętości oraz sił grawitacji. Linia żuchwy staje się coraz mniej idealna a nadmiar skóry „zwisający” poniżej jej zarysu nazywany „chomikami” zaczyna nam przeszkadzać.

W erze selfie coraz trudniej uchwycić nam pozycję, w której nasza twarz wydaje nam się atrakcyjna. Trzymamy brodę wysoko, głowę wyprostowaną. Czasem to jednak nie wystarczy.

Na ratunek przychodzi wolumetria i modelowanie dolnej części twarzy przy pomocy kwasu hialuronowego

Od czerwca 2019 roku na rynku polskim pojawił się nowy produkt dedykowany dolnemu piętru twarzy o nazwie VOLUX. Jest to preparat kwasu hialuronowego o największej zdolności unoszenia, który doskonale sprawdza się zarówno w odbudowie objętościowej linii marionetek, modelowaniu brody aby twarz była bardziej smukła oraz modelowaniu linii żuchwy aby zlikwidować tzw. ”chomiki”.

Dodatkowym efektem jest zmniejszenie widoczności podwójnego podbródka. Czego chcieć więcej 🙂 Przeczytaj więcej o kwasie hialuronym w artykule: Wszystko co powinnaś wiedzieć o kwasie hialuronowym.

Zabieg wykonywany jest wyłącznie przez lekarzy.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik

Jak mogę się zapisać na zabieg?

Zadzwoń tel. +48 792 305 990

Zostaw kontakt - oddzwonimy

Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu wizyty lub zabiegu.

Podobne wpisy

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertami specjalnymi i wpisami na blogu – zostaw kontakt

Subscription Form
Scroll to Top

Zostańmy w kontakcie

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami i ofertami specjalnymi.

Subscription Form 2