Kolagen Nithya – bo jakość skóry ma znaczenie

Kolagen Nithya

Terapie anty-aging z wykorzystaniem kolagenu cieszą się rosnącą popularnością, zarówno jako zabiegi prewencyjne (zapobiegające procesom starzenia) jak i zabiegi korygujące i poprawiające jakość skóry. Przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się dlaczego powinnaś skorzystać z kolagenu w najbliższym czasie.

Kolagen

Kolagen jest głównym składnikiem naszej skóry, stanowi ponad 90% jego suchej masy. Jego ilość i jakość determinuje właściwości mechaniczne skóry: elastyczność, sprężystość i gęstość.

Już około 25 roku życia procesy degradacji zaczynają przeważać nad procesami syntezy i zaczynamy powoli dostrzegać pierwsze zmarszczki na naszej skórze. Wiele różnych substancji podawanych do skóry może pobudzić fibroblasty do zwiększonej pracy, tak aby górę wzięły procesy produkcji nad procesami niszczenia.

Taką biostymulację skóry uzyskujemy podając kolagen, aminokwasy, osocze czy polinukleotydy. W przeciwieństwie do wypełniaczy nie uzyskujemy efektu natychmiast, ale po kilku tygodniach. Cierpliwość popłaca tym, że zawsze będą one w 100% naturalne i nigdy nie zmienią Twoich rysów twarzy.

Zabiegi nastawione na regenerację są więc idealne dla osób, które boją się przerysowanego lub nienaturalnego wyglądu.

Jak podajemy kolagen

Produkty kolagenu dostarczane są do skóry metodą klasycznej mezoterapii, czyli śródskórnych wstrzyknięć za pomocą cienkich igieł. Ilość wkłuć jest mniejsza niż w przypadku podawania kwasu hialuronowego, aminokwasów czy osocza, co redukuje ilość potencjalnych siniaków pozabiegowych.

Znieczulenie przed, za pomocą kremu znieczulającego, znacznie redukuje dolegliwości bólowe, które jednak w największym stopniu zależą od indywidualnej wrażliwości pacjenta. Dodatkowo możliwość podania preparatu pistoletem próżniowym – Vital Injector praktycznie wyklucza ból, a jedynie można mówić o nieznacznym dyskomforcie.

Jak wygląda skóra po zabiegu

Miejsca podania preparatu do 24-48 godzin mogą być lekko zaczerwienione i czasem obrzęknięte. Mogą zostać zakryte kamuflażem kosmetycznym bezpośrednio po zabiegu.

Efekty zabiegu

  • Wzrost gęstości i napięcia skóry
  • Spłycenie drobnych zmarszczek

Cennik

Jak mogę się zapisać na zabieg?

Zadzwoń tel. +48 792 305 990

Zostaw kontakt - oddzwonimy

Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu wizyty lub zabiegu.

Podobne wpisy

Alma Rejuve Dye-VL w redukcji rumienia
Laseroterapia

Alma Rejuve Dye-VL w redukcji rumienia

Redukcja rumienia przy pomocy nowoczesnych technologii to głównie terapia intensywnym źródłem światła- DVL Zabieg polega na działaniu na skórę odpowiednią długością fali, której tkanką docelową

Czytaj więcej »

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertami specjalnymi i wpisami na blogu – zostaw kontakt

Subscription Form
Scroll to Top

Zostańmy w kontakcie

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami i ofertami specjalnymi.

Subscription Form 2