Kobieta kontra czas – moja książka

Kobieta kontra czas – moja książka

Szczyt jednej z gór, na którą postanowiłam wejść 4 lata temu, widzę już na wyciągnięcie ręki. Przypuszczam, że droga do celu zajmie mi jeszcze miesiąc. Coraz więcej znaków wokół pokazuje, że to już bardzo blisko, gdzieś za ostatnim zakrętem i wzniesieniem.

Widzę przed sobą numer ISBN, ukończone 2 redakcje, gotowy skład i projekt okładki. Wiem, że na końcówce czeka jeszcze jedna korekta, zanim ponad 300 stron wzbogaconych 200 ilustracjami ukaże się w druku.

Kocham książki! Dotyk i zapach papieru nie mają szans z elektronicznymi czytnikami i dlatego z niecierpliwością, podekscytowaniem i w lekkim napięciu czekam na swoją pierwszą książkę „Kobieta kontra czas”.

Warto zobaczyć już teraz: www.KobietaKontraCzas.pl

Jak mogę się zapisać na zabieg?

Zadzwoń tel. +48 792 305 990

Zostaw kontakt - oddzwonimy

Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu wizyty lub zabiegu.

Podobne wpisy

Twarz w 100% doskonała
Kobieta kontra czas

Twarz w 100% doskonała

Ze starożytnej Grecji, kolebki matematyki, wywodzą się złote proporcje, czyli ściśle matematyczne wyliczenia doskonałych rysów twarzy. Zgodnie z antyczną regułą, piękno jest zaklęte w formule

Czytaj więcej »

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertami specjalnymi i wpisami na blogu – zostaw kontakt

Subscription Form
Scroll to Top

Zostańmy w kontakcie

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami i ofertami specjalnymi.

Subscription Form 2