Profhilo czyli molekuła młodości

profhilo

PROFHILO to zabieg nazywany molekułą młodości. W 2015 i 2016 roku został nagrodzony złotą statuetką za najlepszy zabieg odmładzający. Wyjątkowość tego zabiegu wynika z obecności w produkcie nietypowej odmiany kwasu hialuronowego. Występujący tu kwas hialuronowy jest niesieciowany i stabilizowany termicznie, co oznacza, że nie dodaje tkankom objętości, a jego wysokie stężenie-64mg% silnie stymuluje tkankę. Wpływa na komórki naskórka- keratynocyty, komórki skóry właściwej- fibroblasty oraz komórki tłuszczowe pobudzając ich metabolizm. W efekcie skóra odzyskuje swoje właściwości, cofa swój zegar biologiczny, stając się bardziej gęsta oraz napięta.

Minimalna inwazyjność

Ogromnym plusem zabiegu jest minimalna inwazyjność. Produkt podawany jest w 5 punktach na każdej stronie twarzy. Technika podawania preparatu nazywana jest BAP (Beauty Aesthetic Points) nawiązując do pięciu specjalnie opracowanych Bio Estetycznych Punktów, które tworzą punkty liftingujące na twarzy.

Naturalny i subtelny efekt „mini-liftingu” widoczny jest bezpośrednio po zabiegu i narasta w czasie 4-6 tygodni. Pełna procedura obejmuje 2 zabiegi w odstępie miesięcznym.

PROFHILO może być podawany także w okolice szyi lub dekoltu.

Dla kogo jest zabieg PROFHILO?

Dla osób, których nadrzędnym celem jest uzyskanie naturalnego efektu napięcia skóry, który nie zmieni indywidualnych rysów twarzy pozwalając zachować oryginalność.

Polecany jest dla osób, które zmagają się nadmierną wiotkością skóry, zatracaniem konturów twarzy, drobnymi zmarszczkami i brakiem sprężystości skóry.

W przypadku skóry z dużym deficytem objętości (ubytkami wolumetrycznymi) lepszym rozwiązaniem może być zastosowanie sieciowanego kwasu hialuronowego JUVADERM. Dlatego przed zabiegiem lekarz oceni Twoją twarz i doradzi, czy ten zabieg jest dla Ciebie.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu PROFHILO

Przeciwwskazania do zabiegów obejmują: niewyrównane choroby autoimmunologiczne, choroby tkanki łącznej, zaostrzenie chorób przewlekłych, zaburzenia krzepnięcia lub stosowanie leków przeciwzakrzepowych, stany zapalne w miejscach planowanego zabiegu, choroby nowotworowe, ciąża i okres karmienia piersią.

Jak wygląda zabieg PROFHILO

W czasie zabiegu stosujemy technikę BAP, która polega na podaniu preparatu podskórnie, w pięć określonych punktów, na każdej połowie twarzy. Ślady po wkłuciu przestają być widoczne kilka minut po zabiegu. Wyjątkowo rzadko w miejscu wkłucia może pojawić się krwiak, który wchłonie się w przeciągu kilku dni.

Ile trwa zabieg PROFHILO

Zabieg PROFHILO trwa ok 20 minut. Zobacz film z zabiegu powyżej.

Czy zabieg PROFHILO jest bolesny

Zabieg jest minimalnie bolesny. Gdy Twój prób bólu jest wyjątkowo niski poproś o miejscowe znieczulenie kremem.

Pierwsze efekty zabiegu PROFHILO

Pierwszy efekt widoczny jest bezpośrednio po zabiegu – delikatna poprawa objętości. Na kolejny efekt – poprawę jędrności i elastyczności musisz poczekać około czterech tygodni, po czym zabieg jest powtarzany. Efekt ostateczny pojawia się miesiąc po drugim zabiegu i utrzymuje się około 1-1,5 roku.

Pierwsze efekty zabiegu PROFHILO

Po zabiegu możesz wrócić do aktywności zawodowej. Zrezygnuj na 7 dni z sauny i basenu. Ćwiczenia fizyczne możesz bezpiecznie wykonywać następnego dnia po zabiegu. Makijaż nie jest przeciwwskazany.

Cennik

Jak mogę się zapisać na zabieg?

Zadzwoń tel. +48 792 305 990

Zostaw kontakt - oddzwonimy

Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu wizyty lub zabiegu.

Podobne wpisy

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertami specjalnymi i wpisami na blogu – zostaw kontakt

Subscription Form
Scroll to Top

Zostańmy w kontakcie

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami i ofertami specjalnymi.

Subscription Form 2