Brodawki łojotokowe

Czarne lub brązowe, ale zawsze szorstkie i lekko wypukłe. Poznaj kilka faktów o brodawkach łojotokowych. Zobacz jak, dzieki nowoczesnym metodom, w kilka dni pozbędziesz się brodawki łojotokowej.

Fakty

Brodawki łojotokowe klasyfikowane jako łagodne nowotwory skóry są jednymi z najczęściej pojawiających się zmian na skórze. Wyprzedzają w rankingu je tylko włókniaki miękkie. Naukowcy nadal nie widzą, co jest przyczyną pojawiania się brodawek łojotokowych. Wiek, predyspozycje genetyczne oraz nadmierna ekspozycja na słońce są czynnikami predysponującymi do ich powstania.

Brodawki łojotokowe mogą mieć różny kolor- od cielistego do ciemnego brązu, a nawet czerni. Wtedy budzą niepokój, lęk przed czerniakiem. Na szczęście obraz tych zmian w demoskopii, czyli dermatologicznej ocenie w powiększeniu, szybko rozwiewa wątpliwości. Rosną latami, stopniowo zwiększając swoją powierzchnię oraz stając się bardziej wypukłe.

Leczenie

Te łagodne zmiany można usuwać na wiele sposobów. Najnowocześniejsze, a zarazem najbardziej precyzyjne, są zabiegi laserowe. Pozostawiają minimalny, a najczęściej zupełny brak śladu po zabiegu. Miejscowe znieczulenie wraz z usunięciem zmiany trwa mniej niż 2 minuty.

Gojenie po zabiegu zajmuje około 7-10 dni. Na powyższym zdjęciu efekt po 3 tygodniach.  

Cennik

Jak mogę się zapisać na zabieg?

Zadzwoń tel. +48 792 305 990

Zostaw kontakt - oddzwonimy

Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu wizyty lub zabiegu.

Podobne wpisy

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertami specjalnymi i wpisami na blogu – zostaw kontakt

Subscription Form
Scroll to Top

Zostańmy w kontakcie

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami i ofertami specjalnymi.

Subscription Form 2