Botoks (botox) dla mężczyzn

Botoks dla mężczyzn

Czy botox (botoks) jest męski? Okazuje się, że coraz więcej panów zaczyna dostrzegać w lustrze objawy upływu czasu. Zaczynają widzieć swoje kreski na czole i zastanawiają się jak je zlikwidować. Widzą bruzdy w fałdach nosowo-wargowych i chcą się ich pozbyć. Przeszkadzają im podwójne podbródki czy worki pod oczami. Dziś o męskim botoxie (botoksie).

Jak działa botoks?

Niezależnie co słyszałeś, pamiętaj że botoks jest lekiem, który w sposób wybiórczy zahamuje tylko te mięśnie, które powodują, że Twoja twarz jest groźna- zmarszczki między brwiami zwane „lwią bruzdą lub te mięśnie, które powodują, że Twoje czoło wygląda jak „pomarszczona harmonijka” – zmarszczki poprzeczne.

Gdzie jeszcze można zastosować botoks?

Innym wskazaniem to wykonania zabiegu z użyciem toksyny botulinowej są zmarszczki bocznego kąta oka. Kwalifikacja do tego zabiegu wymaga już większej uwagi, gdyż czasem zmarszczki tej okolicy dodają nam uroku i świadczą, że jesteś wesołym i pogodnym człowiekiem.

Pacjent meżczyzna: "gdybym miał wybrać tylko jeden zabieg z medycyny estetycznej to wbrałbym botoks"

Zaufaj doświadczonemu lekarzowi, który doradzi Ci co zrobić, żeby wyglądać dobrze w swoje skórze! Mężczyźni zwykle początkowo czują się skrępowani w gabinecie lekarza medycyny estetycznej. Często słyszę pytania czy dużo facetów przychodzi do mnie na zabiegi? Czują się usprawiedliwieni, gdy słyszą, że nie tylko oni pomyśleli o swojej urodzie. Co ciekawe rzadko pytają o cenę, liczy się dla nich efekt. Kiedyś pytania dotyczące medycyny estetycznej padały bardzo rzadko z ust mężczyzn. Dziś to pewien standard.

Botox cena? – to nie ma dla mężczyzn znaczenia – oczekują efektu!

Zobacz efekt po 14 dniach od zabiegu botoks na zmarszczki u mężczyzny. Zmarszczki poprzeczne czoła i zmarszczki pionowe czoła. 

Mężczyźni zazwyczaj podejmują szybkie decyzje, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegu z wykorzystaniem botoksu na czoło czy kurze łapki to przeczytaj nasz nachętniej czytany tekst na blogu: Wszystko o toksynie botulionowej (Botox – Botoks) To najczęściej zadawane pytania w gabinecie dermatologa.

Zobacz film: 12 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim pójdziesz na botoks!

Cennik

Jak mogę się zapisać na zabieg?

Zadzwoń tel. +48 792 305 990

Zostaw kontakt - oddzwonimy

Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu wizyty lub zabiegu.

Podobne wpisy

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertami specjalnymi i wpisami na blogu – zostaw kontakt

Subscription Form
Scroll to Top

Zostańmy w kontakcie

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami i ofertami specjalnymi.

Subscription Form 2