Włókniaki miękkie

Włókniaki miękkie

Nasza bohaterka Ewa ich nie lubi, ale pewnie nie jest ich jedyną posiadaczką. Te zbędne ozdoby zwisają ze skóry i potrafią skutecznie utrudniać życie.

Poznaj 6 faktów o włókniakach miękkich oraz dowiedz się, jak się ich skutecznie pozbyć. Czytaj poniżej.

Ważne fakty – włókniaki miękkie

  • Włókniaki miękkie to miękkie „wyrośla” skórne, które pojawiają się wraz z wiekiem.
  • Włókniaki miękkie lubią zagięcia i fałdy skóry. Szczególnie upodobały sobie doły pachowe, pachwinowe, szyję i okolicę powiek, gdzie zwisają na swojej „nóżce” jak zawiązane woreczki.
  • Początkowo te drobne milimetrowe „dzyndzelki” zwiększają swoją wielkość i osiągają do 2-3 centymetrów wielkości. Włókniaki miękkie mogą mieć różne kolory, od cielistego do ciemnego brązu.
  • Nie są to zmiany wirusowe. Ich pojawienie się masz zapisane w genach, ale nadmierna masa ciała i cukrzyca sprzyjają ich pojawianiu się.
  • Włókniaki miękkie nie ulegają przemianie nowotworowej, ale skutecznie utrudniają życie wchodząc w drogę pędzlom do makijażu, maszynkom do golenia oraz hacząc o łańcuszki na szyi.
  • Usunięcie ich laserem Co2 jest najszybszym i jednorazowym sposobem na pozbycie się ich i stanowi nowoczesną alternatywę do „babcinych” metod owijania włókniaków nitką.

Zobacz film jak wygląda taki zabieg w Derma Clinique

Cennik

Jak mogę się zapisać na zabieg?

Zadzwoń tel. +48 792 305 990

Zostaw kontakt - oddzwonimy

Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu wizyty lub zabiegu.

Podobne wpisy

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertami specjalnymi i wpisami na blogu – zostaw kontakt

Subscription Form
Scroll to Top

Zostańmy w kontakcie

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami i ofertami specjalnymi.

Subscription Form 2