Makijaż permanentny brwi, okolic oka oraz ust

Makijaż permanentny

Jeżeli cenisz sobie czas i chcesz, aby Twoje brwi wyglądały idealnie w dzień i w nocy to koniecznie zapoznaj się tym tekstem do końca. Odpowiem Ci na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące makijażu permanentnego w Derma Clinique.

Co to jest makijaż permanentny?

Makijaż permanentny to zabieg. Polega na umiejscowieniu w skórze indywidualnie dobranego barwnika za pomocą małej igiełki lub szeregu małych igiełek, miejsce przy miejscu. W ten sposób powstaje realistyczny włos lub zacieniowany obszar, który nadaje kształt łukom brwiowym. Oferujemy makijaż permanentny różnymi metodami. Technika zabiegu dopasowywana jest indywidualnie w zależności od oczekiwanego efektu.

Dla kogo ten zabieg?

 • Dla kobiet, która chcą nadać ład i porządek swoim brwiom.
 • Dla kobiet, które mają braki w brwiach w wyniku powikłania procesu chorobowego lub wypadku.

Dla kogo makijaż permanentny na pewno nie jest

 • Dla kobiet w ciaży i karmiących piersią
 • Osób, u których toczy się stan zapalny w obrębie planowanego zabiegu
 • Osób w trakcie leczenia nowotworowego
 • Osób, które maja niewyrównana cukrzyce
 • Osob, które mają duze skołonnności do przerastania blizn tzw. keloidow
 • Osób zakażonych wirusem HIV
 • Osób, ktore w ciagu ostatnich 24h piły alkohol
 • Osób u ktorych w ciagu ostatnich 14 dni nastapiła ekspozycja słoneczna

Co zyskujesz dzięki makijażowi permanentnemu

 • Czas- raz wykonany zabieg wystarcza na ok. 2-3 lata.
 • Pewność siebie – Twoje brwi wyglądają idealnie w dzień i w nocy.
 • Maskowanie efektów upływającego czasu – korekta brwi sprawia ze oprawa oka staje się wyraźniejsza, a tak zwana opadająca powieka idealnie się maskuje.

Jak wygląda zabieg

Zabieg składa sie z 3 etapów:

I – indywidualna konsultacja odnośnie kształtu i koloru brwi, wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań, wykonanie zdjęcia “przed” obszaru pigmentowanego. Po akceptacji zastosowanie znieczulenia miejscowego w postaci maści lub znieczulenia iniekcyjnego wedle preferencji klientki.

II – właściwa pigmentacja skory maszynowa lub ręczna zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, jeśli klientka odczuwa dyskomfort stosuje sie dodatkowe znieczulenie w trakcie zabiegu. Zabieg wykonywany jest jednorazowymi igłami co zapewnia całkowita sterylność.

III – udzielenie zaleceń pozabiegowych, wykonanie zdjęcia “po” obszaru pigmentowanego. Kontrola pozabiegowa po 3-4 tygodniach od wykonanej pigmentacji.

Czy makijaż permanentny boli?

Możesz odczuwać delikatną bolesność w pierwszych momentach pigmentacji, ale po zastosowaniu odpowiedniego środka znieczulającego zabieg staje sie w pełni komfortowy i bezbolesny.

Ile trwa zabieg

Zabieg trwa 1,5-2 h.

Jak będę wyglądać po zabiegu i ile trwa rekonwalescencja

Po zabiegu brwi mają dość intensywny kolor, który można przyrównać do świeżo wykonanej henny. Po wyłuszczeniu, brwi tracą na intensywności koloru ok. 30-40%. Rekonwalescencja po zabiegu trwa ok.7 dni. Na 3-4 dzień po zabiegu zaczyna schodzić skórka pigmentacyjna, której absolutnie nie należy zdrapywać, aby uniknąć ubytków w brwiach.

Czego nie mogę robić po zabiegu

Długotrwały kontakt z wodą – przez pierwsze 10dni po zabiegu. Intensywne ćwiczeni fizyczne- pierwsze kilka dni po zabiegu. Opalać się- co najmniej miesiąc po zabiegu, ponieważ promienie UV mogą wpłynąć na kolor pigmentacji.

Cennik

Jak mogę się zapisać na zabieg?

Zadzwoń tel. +48 792 305 990

Zostaw kontakt - oddzwonimy

Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu wizyty lub zabiegu.

Podobne wpisy

Rozstępy

Rozstępy to jedne z najczęściej występujących zmian skórnych, są rodzajem blizny, występują u 70% dziewcząt oraz 40% chłopców w okresie dojrzewania, występują u prawie 90%

Czytaj więcej »

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertami specjalnymi i wpisami na blogu – zostaw kontakt

Subscription Form
Scroll to Top

Zostańmy w kontakcie

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami i ofertami specjalnymi.

Subscription Form 2