Lwia bruzda i botoks – ta historia wydarzyła się naprawdę

Lwia zmarszczka botoks

Lwia zmarszczka botoks. Zanim ją poznasz zadaj sobie pytanie: „Czy Ty też bardzo boisz się botoxu i zakładasz, że zabiegi z kwasem hialuronowym są w 100% bezpieczne?”
Tak? No to słuchaj:

W Derma Clinique lubimy wyzwania i ja też!

Choć w przypadku tak głębokiej lwiej bruzdy miałam pewne obawy, czy będę w stanie uzyskać satysfakcjonujący mnie i co najważniejsze pacjentkę efekt.

Co zrobiłam

Terapia łączona z zastosowaniem toksyny botulinowej celem zmniejszenia aktywności mięśni oraz wypełnienie zagłębienia przy użyciu kwasu hialuronowego.

Jaki był efekt

Efekt przerósł moje oczekiwania! I to nie wszystko!

Ostrzeżenie

Bądź świadomy ryzyka zabiegów! Nie każdy wie, że botoks w tej okolicy jest dużo bezpieczniejszą procedurą niż wypełnienie kwasem hialuronowym.

Toksyna botulinowa to lek, podana precyzyjnie w mięsień blokuje jego aktywność a ryzyko działań niepożądanych jest minimalne. Przy odpowiednim podaniu jedyne co nam grozi to siniak.

Kwas hialuronowy to żel, który dzięki swojej gęstości i objętości wypełni istniejące zagłębienie. Jednak z tych samych powodów może także ucisnąć naczynie lub może je zatkać, co wiąże się z poważnymi konsekwencjami. Może dojść do niedokrwienia tkanek i martwicy skóry.

Nie o straszenie tu chodzi

Lekarz wykonujący taki zabieg jest przygotowany na taką sytuację i jeżeli widzi niepokojące objawy od razu użyje hialuronidazy i rozpuści podany materiał. Spotkałam się nieraz z sytuacjami, kiedy ktoś podał kwas hialuronowy ale już leczyć powikłań z nim związanych nie potrafił! Pamiętaj więc, że cena zabiegu to nie tylko materiał i podanie preparatu, ale także wiedza i umiejętności dotyczące leczenia powikłań! A powikłania to często po prostu kolej losu i nie każdego powikłania da się uniknąć!

Lwia zmarszczka botoks – film

Cennik

Jak mogę się zapisać na zabieg?

Zadzwoń tel. +48 792 305 990

Zostaw kontakt - oddzwonimy

Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu wizyty lub zabiegu.

Podobne wpisy

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertami specjalnymi i wpisami na blogu – zostaw kontakt

Subscription Form
Scroll to Top

Zostańmy w kontakcie

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami i ofertami specjalnymi.

Subscription Form 2