Czym są grudki perliste prącia i co można zrobić aby się ich pozbyć?

Grudki perliste prącia

Grudki perliste prącia to drobne, połyskujące grudki wielkości 1-2 mm lokalizujące wzdłuż korony żołędzi prącia. Są to prawidłowe struktury anatomiczne, które nie powodują żadnych dolegliwości. Powodują obawy i niepokój, gdy zauważone są po raz pierwszy. Zmiany wymagają różnicowania z kłykcinami kończystymi, które mogą przyjmować podobny wygląd. Zobacz jak je usunąć!

Grudki perliste prącia mogą być usuwane przy pomocy lasera Co2 z bardzo dobrym efektem. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym kremem, który nakłada się na 20-30 minut. Sam zabieg trwa około 15 minut. I dzięki znieczuleniu jest zupełnie niebolesny. Rekonwalescencja po zabiegu wynosi 7-10 dni.

Cennik

Jak mogę się zapisać na zabieg?

Zadzwoń tel. +48 792 305 990

Zostaw kontakt - oddzwonimy

Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu wizyty lub zabiegu.

Podobne wpisy

Mezoterapia igłowa
Pielęgnacja twarzy

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia jest zabiegiem polegającym na bezpośrednim wstrzykiwaniu w skórę aktywnie działających substancji. Podanie ich metodą wstrzyknięć pozwala na ominięcie bariery naskórkowej, przez którą większość substancji

Czytaj więcej »
Alma Rejuve Dye-VL w redukcji rumienia
Laseroterapia

Alma Rejuve Dye-VL w redukcji rumienia

Redukcja rumienia przy pomocy nowoczesnych technologii to głównie terapia intensywnym źródłem światła- DVL Zabieg polega na działaniu na skórę odpowiednią długością fali, której tkanką docelową

Czytaj więcej »

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertami specjalnymi i wpisami na blogu – zostaw kontakt

Subscription Form
Scroll to Top

Zostańmy w kontakcie

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami i ofertami specjalnymi.

Subscription Form 2