teleporada

teleporada

zaświadczenie lekarskie

  Zadzwoń i umów się teraz  792 305 990  

Wielka Piątka Kobiety kontra czas, czyli 5 kluczowych elementów pielęgnacji każdej kobiety

Wielka piątka kobiety kontra czas

Ilość kosmetyków w drogeriach przyprawia o zawrót głowy. Możesz zatracić się wkupowaniu kolejnych kolorowych buteleczek, pod którymi ugina się półka w Twojej łazience, lub – przeciwnie – pozostać przy żelu do mycia twarzy i popularnej „Nivei”. Żadne z tych podejść nie jest optymalne dla skóry i dlatego zachęcam Cię do poznania koncepcji Wielkiej Piątki Kobiety kontra czas (nazywanej dalej Wielką Piątką). Te 5 kluczowych elementów pielęgnacji znacznie ułatwi Ci życie, a Twojej skórze zapewni wszystko, co jest jej potrzebne.

Dziś ogólnie o założeniach tego systemu oraz pierwszym jego elemencie, a w kolejnych wpisach omówię drobiazgowo pozostałe – tak aby nie przytłoczyć Cię ilością informacji, ale zachęcić do świadomej pielęgnacji.

Czytaj więcej...

Kobieta kontra czas – moja książka

kobieta kontra czas - książka

Szczyt jednej z gór, na którą postanowiłam wejść 4 lata temu, widzę już na wyciągnięcie ręki. Przypuszczam, że droga do celu zajmie mi jeszcze miesiąc. Coraz więcej znaków wokół pokazuje, że to już bardzo blisko, gdzieś za ostatnim zakrętem i wzniesieniem.

Widzę przed sobą numer ISBN, ukończone 2 redakcje, gotowy skład i projekt okładki. Wiem, że na końcówce czeka jeszcze jedna korekta, zanim ponad 300 stron wzbogaconych 200 ilustracjami ukaże się w druku.

Czytaj więcej...

HArmonyCA – hybryda, która zrewolucjonizuje rynek zabiegów anty-aging?

Brodawka łojotokowa

HArmonyCA – to pierwszy hybrydowy biostymulator tkankowy, który kilka dni temu pojawił się na polskim rynku. Jak wiecie, do nowości podchodzę ostrożnie i czekam, cierpliwie obserwując, czy produkt spełni nasze oczekiwania, ale przede wszystkim, czy jest bezpieczny. Na szczęście w przypadku HArmonyCA mamy do czynienia z nowością na rynku polskim, ale nie nowością światową.

W Ameryce Południowej lekarze posiadają ponad 8-letnie doświadczenie w jego stosowaniu, a w Wielkiej Brytanii wykorzystuje się go od 2 lat. Co więcej, zawarte w nim 2 substancje podawane są do tkanek już od bardzo długiego czasu. Pierwszy z nich – kwas hialuronowy (HA) – od 18 lat stale zwiększa swoją popularność i udowadnia bezpieczeństwo, a hydroksyapatyt wapnia (CaHA) to substancja, z którą posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie.

HArmonyCA to także najnowszy produkt należący do rodziny produktów firmy Allergan, z których wywodzi się gama produktów Juvederm®, oraz pierwsza toksyna botulinowa o nazwie handlowej BOTOX®.

Czytaj więcej...

Edukacja z Derma Clinique

Brodawki łojotokowe – wszystko, co warto o nich wiedzieć

Brodawka łojotokowa

Brodawki łojotokowe – zmiany o różnych twarzach. Brązowe lub czarne, mniej lub bardziej wypukłe i szorstkie w dotyku. Brodawki łojotokowe, bo o nich mowa, lubią gościć na naszym ciele, choć są gośćmi absolutnie nieproszonymi. Początkowo mają postać drobnych plamek, które lubią rosnąć zarówno wszerz, jak i w górę. Czasami budzą grozę, jak u mojej ostatniej pacjentki.

Nic dziwnego, że taka czarna guzkowa zmiana na policzku zaniepokoiła pacjentkę. Jednak ocena dermoskopowa szybko ją uspokoiła, a obraz histopatologiczny potwierdził łagodny charakter zmiany.

Czytaj więcej...

Edukacja z Derma Clinique

UVA - niewidzialny wróg Twojej skóry

UVA - niewidzialny wróg Twojej Skóry

Lato zbliża się wielkimi krokami i choć dla większości z nas jest to ulubiona pora roku należy pamiętać, że to właśnie teraz nasza skóra jest w największym niebezpieczeństwie- czyha na nią niewidzialny wróg – promieniowanie ultrafioletowe (UV).

Promieniowanie ultrafioletowe dzieli się na UVA oraz UVB. Dzisiaj skupmy się na analizie UVA – promieniowania o najdłużej fali (315-400 nm), które z łatwością pokonuje barierę naskórka docierając do skóry właściwej.

Czytaj więcej...

 

Cennik gabinetu medycyny estetycznej

 

Pytanie do dermatologa

pytanie do dermatologa Aleksandra Żerdzińska

Ostatnie posty:

 

promocja dermaclinique

 

box voucher prezent

voucher na prezent derma clinique

 

Galeria zdjęć gabinetu medycyny estetycznej

Derma Clinique

Zostaw e-mail poinformujemy Cię nowościach i promocjach.

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

JSN Metro is designed by JoomlaShine.com