Włókniaki, czyli zmiany skórne na szyi – możesz zakrywać skórę szalikiem na jesień, ale po co?

Włókniaki, czyli zmiany skórne na szyi

Dbając o piękną i zdrową cerę, atrakcyjny makijaż i modną fryzurę, często zapominamy o innych, widocznych częściach ciała. Przysłowiowym „Kopciuszkiem” najczęściej jest szyja. Mówi się, że szyja pokazuje prawdziwy wiek, ponieważ zwykle nie przykładamy takiej wagi do jej pielęgnacji, jak do twarzy. Szyja może również zdradzać problemy zdrowotne. Włókniaki miękkie, często pojawiają się właśnie na szyi. Są to bezbolesne „dzyndzelki na skórze” lub „kikutki”, miękkie w dotyku i workowato zwisające. Koloryt guzków jest identyczny z odcieniem skóry lub delikatnie ciemniejszy. Często zahaczają się o biżuterię i korale a naderwane powodują ból i krwawienie.

Usuwanie zmian skórnych laserem CO2 – szybkie, skuteczne i bezpieczne

Włókniaki można usuwać za pomocą lasera Co2. Zabiegi z zastosowaniem lasera są szybkie, skuteczne i bezpieczne. Zabieg jest bezkrwawy, a rekonwalescencja mniej dokuczliwa niż po wycięciu zmiany skalpelem. Po zabiegu laserowego usunięcia włókniaków w obrębie usuniętej zmiany wytwarza się strupek, który odpada samoistnie w ciągu paru tygodni po zabiegu.

Możesz nosić szal i hustkę zasłaniając nieestetycznie wyglądające zmiany na szyi lub skorzystać z usług Derma Clinique, gdzie podczas jednej wizyty możesz pożegnać się z problemem. Umów się na wizytę TERAZ i pozbądź się włókniaków!

Cennik

Jak mogę się zapisać na zabieg?

Zadzwoń tel. +48 792 305 990

Zostaw kontakt - oddzwonimy

Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu wizyty lub zabiegu.

Podobne wpisy

Terapia fotodynamiczna
Dermatologia

Terapia fotodynamiczna

TERAPIA FOTODYNAMICZNA jest nowoczesną i uznaną na całym świecie metodą leczenia stosowaną w dermatologii. Nasz ośrodek, jako jeden z niewielu w Polsce, oferuje Państwu możliwość

Czytaj więcej »
Wszystko o kwasie hialuronowym
Medycyna estetyczna

Wszystko o kwasie hialuronowym

Kwas hialuronowy jest białkiem naturalnie występującym w naszym organizmie, jest jednym z podstawowych budulców skóry, odpowiada za jej nawilżenie oraz napięcie. Z wiekiem jego ilość

Czytaj więcej »

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertami specjalnymi i wpisami na blogu – zostaw kontakt

Subscription Form
Scroll to Top

Zostańmy w kontakcie

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami i ofertami specjalnymi.

Subscription Form 2