VISIA – Komputerowa analiza jakości skóry

Visia - true age
Visia, czyli komputerowa analiza jakości skóry. Poznaj prawdziwy wiek Twojej skóry i zobacz, jak będziesz wyglądać za kilka lat. To niepowtarzalna szansa na lepsze zrozumienie stanu Twojej skóry. Dzięki zaawansowanym technologiom skanowania dowiesz się o swoich indywidualnych potrzebach i obszarach do poprawy. Teraz możesz zadbać o to, jak Twoja skóra będzie się zmieniać wraz z upływem czasu. Odkryj tajemnice swojej skóry już teraz!

Co to jest Visia?

VISIA to cyfrowy aparat diagnostyczny, który wykonuje zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Precyzyjnie i obiektywnie ocenia stan Twojej skóry. Visia pozwala na stworzenie spersonalizowanego planu zabiegowego i umożliwia monitorowanie postępów.
Urządzenie wykorzystuje technologię RBX (Red/Brown Subsurface Analysis), która analizuje rozkład hemoglobiny (czerwonego barwnika), wykrywa poszerzone naczynia krwionośne, zmiany zapalne, a także początkowe stadium trądziku różowatego.Podczas badania sprawdzamy rozmieszczenie melaniny (brązowego barwnika), co umożliwia wykrycie oraz ocenę przebarwień głębokich i powierzchownych.

Jakie korzyści niesie ze sobą komputerowa analiza skóry?

  • Określenie zaawansowania zmarszczek.
  • Diagnostyka przebarwień płytkich i głębokich.
  • Ocena stanu pękających naczyń krwionośnych.
  • Określenie fototypu oraz wieku biologicznego skóry.
  • Symulacja starzenia się skóry – poznasz swój TRUE AGE.
  • Zalecenia dotyczące indywidualnego planu zabiegowego.
  • Monitorowanie postępów w trakcie terapii.

Jak przebiega komputerowa analiza skóry?

Przed wykonaniem analizy konieczny jest dokładny demakijaż. W trakcie badania wykonujemy trzy zdjęcia – obejmują one twarz z przodu oraz profil lewy i prawy.Urządzenie skanuje te zdjęcia i analizuje zaawansowanie zmarszczek, pękania naczyń, intensywność przebarwień powierzchownych i głębokich. Następnie porównuje go do innych osób o podobnym wieku, identyfikując obszary, które trzeba uwzględnić w planie zabiegowym.

Jak przygotować się do zabiegu?

Nie trzeba specjalnie się przygotowywać do analizy skóry. Analiza komputerowa Visia jest bezbolesna, szybka i nieinwazyjna, nie ma również przeciwwskazań zdrowotnych.

Analiza skóry Visia

PLAMY: to widoczne na skórze obszary o odmiennym kolorze w porównaniu do otaczającej skóry. Mogą występować w różnych odcieniach czerwonego czy brązowego i obejmować różne rodzaje zmian skórnych, takie jak piegi, nadmierne rogowacenie, blizny potrądzikowe oraz zmiany naczyniowe.

Visia - plamy
ZMARSZCZKI: to widoczne marszczenia lub bruzdy na skórze, które wynikają z utraty elastyczności skóry lub wpływu czynników zewnętrznych takich jak promieniowanie słoneczne.
Visia - zmarszczki
TEKSTURA: ten parametr ocenia gładkość naszej skóry.
Visia - tekstura
PORY: wskaźnik ten pokazuje ilość ujść gruczołów łojowych.
Visia - pory
PLAMY UV: to złogi barwnika, spowodowane uszkodzeniem skóry przez promieniowanie słoneczne. Udowodniono, że kontrola tego parametru ma znaczenie w profilaktyce nowotworów skóry!
Visia - plamy UV
PLAMY PIGMENTACYJNE: to plamy barwnikowe, które są obecne zarówno na powierzchni skóry, jak i w jej głębszych warstwach. Obejmują hiperpigmentacje, piegi oraz plamy soczewicowate. Ich powstawanie jest związane z nadmierną produkcją melaniny w skórze.
CZERWONE OBSZARY: to zmiany, które mogą wskazywać na różne problemy, takie jak trądzik różowaty, stan zapalny lub trądzik. W tych obszarach skóry występuje rozszerzenie naczyń krwionośnych, a obecność hemoglobiny w warstwie brodawkowej skóry nadaje tym obszarom czerwoną barwę.

PORFIRYNY: to wydzieliny bakteryjne, które są wykrywalne w promieniowaniu UV, mogą dostarczać informacji o potencjalnym ryzyku wystąpienia trądziku.

Visia - porfiryny

A na końcu “wisienka na torcie” – poznaj swój wiek skóry. W przykładzie poniżej wiek biologiczny skóry dr Aleksandry Żerdzińskiej jest o 9 lat młodszy niż jej PESEL.

Visia - true age

O sposobach poprawy jakości skóry i jej pielęgnacji przeczytasz w książce “Kobieta kontra czas”. Odwiedź również kanał YouTube oraz Instagram.

Cennik

Jak mogę się zapisać na zabieg?

Zadzwoń tel. +48 792 305 990

Zostaw kontakt - oddzwonimy

Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu wizyty lub zabiegu.

Podobne wpisy

Rozstępy

Rozstępy to jedne z najczęściej występujących zmian skórnych, są rodzajem blizny, występują u 70% dziewcząt oraz 40% chłopców w okresie dojrzewania, występują u prawie 90%

Czytaj więcej »

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertami specjalnymi i wpisami na blogu – zostaw kontakt

Subscription Form
Scroll to Top

Zostańmy w kontakcie

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami i ofertami specjalnymi.

Subscription Form 2