Skinbooster, czyli turbodoładowanie dla skóry

Skinbooster, czyli turbodoładowanie dla skóry

Booster w języku angielskim oznacza coś, co wzmacnia, przyspiesza, doładowuje. Gdy twoja cera jest sucha, zmęczona i zwiotczała, a do tego pozbawiona jędrności i sprężystości, to znak, że potrzebna jest jej pomoc. Rozwiązaniem może być nowoczesny zabieg Restylane Skinboosters, który działa jak turbodoładowanie dla kondycji skóry.

Jak działa kwas hialuronowy na skórę

Kwas hialuronowy (HA), to związek chemiczny, który naturalnie występuje w ludzkich i zwierzęcych tkankach, i odpowiada za ich nawodnienie. Odpowiedni poziom nawilżenia przestrzeni międzykomórkowych sprzyja dystrybucji substancji odżywczych oraz intensywnej produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu skóra jest jędrna, gładka i sprężysta. Z wiekiem, poziom kwasu hialuronowego zmniejsza się, więc skóra staje sie sucha, wiotka i traci objętość. Badania wykazują, że ilość kwasu zaczyna maleć już u dwudziestokilkulatków, natomiast po 45 roku życia stężenie tej substancji w organizmie spada gwałtownie. Dlatego uzupełnianie kwasu hialuronowego metodami medycznymi, jest skuteczną metodą powstrzymywania procesu starzenia się skóry.

Kwas hialuronowy nowej generacji

Siłą napędową preparatów Restylane Skinboosters jest stabilizowany kwas hialuronowy, oparty na technologii NASHA™. Technika ta umożliwia wytwarzanie stabilizowanego HA, który jest w 99% identyczny z naturalnym. Tak wysoki stopień podobieństwa sprawia, że substancja jest bezpieczna, nie wywołuje uczuleń i doskonale współdziała z komórkami organizmu. Stabilizacja, czyli usieciowanie kwasu hialuronowego powoduje, że substancja doskonale wiąże wodę i wypełnia tkanki, a okres jej utrzymywania się w organizmie jest przedłużony.

Zabieg Restylane Skinboosters

Zabieg Restylane Skinboosters polega na wstrzyknięciu preparatu Restylane Vital lub Restylane Vital Light w wybrany obszar. Produkty te przeznaczone są do stosowania na twarzy, ustach, szyi, dekolcie oraz dłoniach. Restylane Vital dedykowany jest dla cery dojrzałej lub zniszczonej słońcem, z kolei Restylane Vital Light świetnie sprawdza się w przypadku skóry młodszej o osłabionej kondycji, uszkodzonej przez fotostarzenie lub blizny potrądzikowe.

Efekty turbodoładowania skóry

Podskórna aplikacja kwasu hialuronowego jest dla tkanek dosłownym „zastrzykiem energii”. Usieciowany kwas zatrzymuje w tkankach duże ilości wody oraz stymuluje odbudowę wiązań kolagenu i elastyny. W rezultacie skóra staje się lepiej nawilżona, zrewitalizowana, jędrna i sprężysta. Cera odzyskuje dawny blask i równomierny koloryt. Charakterystyczne jest również wrażenie odzyskania miękkości rysów. Pozytywne efekty zabiegu utrzymują się minimum 6 miesięcy. Zabieg można powtarzać wielokrotnie.

Cennik

Jak mogę się zapisać na zabieg?

Zadzwoń tel. +48 792 305 990

Zostaw kontakt - oddzwonimy

Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu wizyty lub zabiegu.

Podobne wpisy

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertami specjalnymi i wpisami na blogu – zostaw kontakt

Subscription Form
Scroll to Top

Zostańmy w kontakcie

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami i ofertami specjalnymi.

Subscription Form 2