Nowoczesny peeling Tranex

Nowoczesny peeling Tranex

Tranex to nazwa nowoczesnego peelingu łączącego w sobie retinol i kwas traneksamowy. Oba składniki powodują złuszczenie skóry, a następnie hamują powstawanie nowych przebarwień. Retinol to substancja od lat pozostająca numerem jeden w profilaktyce i leczeniu objawów starzenia skóry więc zabieg stanowi idealne dopełnienie całorocznego planu dbania o jakość Twojej skóry.

Cel zabiegu

  • Rozjaśnienie oraz ujednolicenie kolorytu skóry.
  • Likwidacja powierzchownych przebarwień barwnikowych.
  • Poprawa napięcia skóry.

Przebieg zabiegu

Sama procedura zabiegu trwa kilkanaście minut. Po demakijażu nakładane są kolejno: ampułka zawierająca kwas traneksamowy, a następnie maska z retinolem. Nie wiąże się to z żadnymi nieprzyjemnymi dolegliwościami w postaci pieczenia czy świądu. Maska jest przeźroczysta i pozostaje niewidoczna na skórze. Należy zmyć ją w domu po 8 godzinach po czym nałożyć krem regenerujący, który otrzymasz do domu.

Postępowanie po zabiegu

Od 2giego dnia po zabiegu zaczyna się złuszczanie, którego największa intensywność przypada na 3-4 dzień po zabiegu. Złuszczanie drobnopłatkowe pozostawia delikatny i odświeżony naskórek. Jeżeli nie lubisz zrzucać „wylinki jak wąż” nie polecamy Ci tego zabiegu. Pamiętaj o ochronie słonecznej przez cały rok, a szczególnie w okresie po zabiegu.

Cennik

Jak mogę się zapisać na zabieg?

Zadzwoń tel. +48 792 305 990

Zostaw kontakt - oddzwonimy

Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu wizyty lub zabiegu.

Podobne wpisy

Pułapki wakacji: jak nie stać się babcią
Pielęgnacja twarzy

Karboksyterapia – terapia dwutlenkiem węgla

Ciągły rozwój medycyny i kosmetologii spowodował konieczność poszukiwania nowych, mało inwazyjnych sposobów leczenia powszechnie występujących defektów estetycznych. Karboksyterapia pierwotnie była stosowana do wsparcia gojenia ran

Czytaj więcej »

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertami specjalnymi i wpisami na blogu – zostaw kontakt

Subscription Form
Scroll to Top

Zostańmy w kontakcie

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami i ofertami specjalnymi.

Subscription Form 2