mgr Jessica Młodawska

Absolwentka studiów na kierunku kosmetologia w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Odkąd pamiętam, moje zainteresowania skupiały się wokół branży beauty. Swoje doświadczenie zaczęłam zdobywać w dużej drogerii, gdzie prowadziłam eventy pielęgnacyjne marek premium. Już wtedy poczułam, że dbanie o czyjąś skórę to kierunek, w którym chcę zmierzać. 

Ciągłe nowinki, które z radością poznaję na kolejnych kursach i szkoleniach, pozwalają mi być na bieżąco z tym, co w kosmetologii piszczy.

Podczas licznych szkoleń odkryłam karboksyterapię. Do dzisiaj jest to mój ulubiony zabieg. Nie tylko pobudza naturalne procesy regeneracyjne w skórze, ale także ma zastosowanie medyczne. Podczas pracy w gabinecie widziałam wiele metamorfoz okolic oczu, znaczną poprawę problemu wypadania włosów, czy też likwidację rozstępów – za sprawą właśnie tego zabiegu. 

Pamiętam pacjentkę, która zmagała się z łuszczycą. Dzięki regularnym sesjom karboksyterapii w ciągu 4 miesięcy terapii nie tylko zauważyliśmy znaczną poprawę skóry, ale też pomogliśmy jej odzyskać pewność siebie. To właśnie takie historie nadają sens mojej pracy. 

Jestem osobą niezwykle empatyczną, dlatego każdego pacjenta otaczam niezwykła opieką. 

Prywatnie mama Lenki. Pasjonatka tańca. Wolny czas spędzam w gronie najbliższych oraz medytując. To daje mi energię, by każdego dnia wracać do pracy pełna zapału i gotowa na nowe wyzwania.

Umów wizytę

Zostaw kontakt – oddzwonimy

Zostaw kontakt - oddzwonimy

Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu wizyty lub zabiegu.

Scroll to Top

Zostańmy w kontakcie

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami i ofertami specjalnymi.

Subscription Form 2