lek. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

Lek. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska to specjalista chirurgii ogólnej z bogatym doświadczeniem zawodowym.

Jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Zdobyła szerokie doświadczenie, pracując między innymi w Uniwersyteckim Centrum Medycznym im. prof. K. Gibińskiego oraz w szpitalnych oddziałach ratunkowych.

Specjalizuje się w chirurgii ogólnej, proktologii oraz dermatochirurgii. Świadczy kompleksowe usługi diagnozowania i leczenia, w tym zabiegi z zakresu chirurgii i dermatochirurgii medycyny. M.in. wykonuje zabiegi usuwania zmian skórnych i znamion.

Zobowiązana do ciągłego doskonalenia swoich kwalifikacji, uczestniczy w konferencjach naukowych, kursach i szkoleniach. Liczne certyfikaty i dyplomy potwierdzają jej umiejętności w zakresie nowoczesnych metod leczenia. Jej profesjonalizm i zaangażowanie w dbałość o zdrowie pacjentów czynią ją cenionym specjalistą w dziedzinie chirurgii.

Umów wizytę

Zostaw kontakt – oddzwonimy

Zostaw kontakt - oddzwonimy

Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu wizyty lub zabiegu.

Scroll to Top

Zostańmy w kontakcie

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami i ofertami specjalnymi.

Subscription Form 2