Laseroterapia – laserowe usuwanie zmian skórnych

Laseroterapia - laserowe usuwanie zmian skórnych

Laseroterapia, a w tym laser chirurgiczny CO2 ma bardzo szerokie zastosowanie w dermatologii i medycynie estetycznej. Dzięki nowoczesnej technologii pracy lasera w sposób bezpieczny i co najważniejsze, z bardzo dobrym efektem estetycznym można pozbyć się różnych, często denerwujących czy przeszkadzających zmian skórnych (dzyndzelki na skórze).

Jakie zmiany można usuwać laserem chirurgicznym

Laseroterapia - jak wygląda zabieg

Zabiegi laserem chirurgicznem przeprowadzają wyłącznie lekarze. Nie każda zmiana skórna może być usunięta laserowo, stąd ocena i odpowiednia kwalifikacji do usunięcia zmiany musi być przeprowadzona przez specjalistę. Oglądanie zmiany w powiększeniu przy użyciu dermatoskopu jest bardzo pomocne w procesie kwalifikacji do zabiegu.

Zabiegi laserowe wykonywane są w znieczuleniu miejscowym co powoduje, że są całkowicie bezbolesne dla pacjenta. Wiązka lasera pozwala z bardzo dużą precyzją usunąć daną zmianę skórną. Bezpośrednio po zabiegu na okres 24-72 h zakładany jest jałowy opatrunek. Miejsce poddawane zabiegowi można już następnego dnia myć. Strupek, który powstaje po zabiegu odpada w ciągu 7-14 dni.

Przez okres 7 dni po zabiegu przeciwwskazane jest korzystanie z sauny oraz basenów. Nie należy także opalać miejsca poddawanego zabiegowi do 6 tygodni po zabiegu. Dokładne zalecenia są szczegółowo podawane pacjentowi w trakcie zabiegu.

Zalety laserowego usuwania zmian

  • precyzyjne usuwanie zmian bez uszkodzenia tkanek otaczających;
  • brak bolesności;
  • szybkie gojenie;
  • bardzo dobry efekt estetyczny.

Cennik

Jak mogę się zapisać na zabieg?

Zadzwoń tel. +48 792 305 990

Zostaw kontakt - oddzwonimy

Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu wizyty lub zabiegu.

Podobne wpisy

Nowoczesny peeling Tranex
Pielęgnacja twarzy

Nowoczesny peeling Tranex

Tranex to nazwa nowoczesnego peelingu łączącego w sobie retinol i kwas traneksamowy. Oba składniki powodują złuszczenie skóry, a następnie hamują powstawanie nowych przebarwień. Retinol to

Czytaj więcej »

Newsletter

Bądź na bieżąco z ofertami specjalnymi i wpisami na blogu – zostaw kontakt

Subscription Form
Scroll to Top

Zostańmy w kontakcie

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami i ofertami specjalnymi.

Subscription Form 2