teleporada

teleporada

  Zadzwoń i umów się teraz  792 305 990  

Pytanie do specjalisty - odcinek 5 

Pytanie do dermatologa - odcinek 5

W piątym odcinku Pani doktor Aleksandra Żerdzińska odpowiada na pytania:  

 1. Pani Marzeny: "Co można zrobić z pękającym naczynkiem przy oku? Dwa razy zastosowałam plazmę, ale efekt max 3 miesiące i nawraca."
 2. Pani Piotra: "Jaka jest cena usunięcia kilku włókniaków, metodą elektrochirurgii?"
 3. Pani Aldony: "7 lat temu miałam przeprowadzoną korekcję odstających uszu, niedawno zaczęło na lewym uchu rosnąć mi zgrubienie. W dniu dzisiejszym jest ono dosyć spore, czasami boli i swędz. Podejrzewam, że to bliznowiec. Czy w Państwa klinice pozbędę się tej narośli, tak żeby więcej się nie pojawiła?"

Czytaj więcej...

Pytanie do specjalisty - odcinek 4 

Pytanie do dermatologa - odcinek 4

W czwartym odcinku Pani doktor Aleksandra Żerdzińska odpowiada na pytania:  

 1. Pani Kasi: "Mam 36 lat, w okresie letnim, w słoneczne dni na mojej twarzy, coraz częściej, zauważam pionowe i poziome zmarszczki na czole. Kiedy powinnam rozpocząć zabiegi z wykorzystaniem botoksu? Czy to nie za wcześnie? Czy takie zabiegi są bezpieczne?"
 2. Pani Justyny: "Mam problem ze skórą twarzy dotkniętą trądzikiem różowatym. Stosuję odpowiednie dermokosmetyki, jednak nie przynoszą one oczekiwanych efektów. Chciałabym więc wdrożyć farmakoterapię. W tym celu konieczna jest ocena stanu skóry w gabinecie, czy mogę poprosić lekarza rodzinnego o przepisanie leku?"
 3. Pani Kasi: "W maju zakończyłam 10-miesięczną terapię Axotretem. Ile czasu powinnam odczekać, aby móc bezpiecznie wykonywać zabiegi jak np. depilacja laserowa lub tatuaż?"

Czytaj więcej...

Pytanie do specjalisty - odcinek 3 

Pytanie do dermatologa - odcinek 2

W trzecim odcinku Pani doktor Aleksandra Żerdzińska odpowiada na pytania:  

 1. Pani Aleksandry: "Jeżeli rozważam rozpoczęcie kuracji izotretynoiną, to jakie badania wcześniej wykonać, żeby być w 100% przygotowanym do wizyty? Czy odczulanie w postaci szczepień to przeciwwskazanie?"
 2. Pani Martyny: "Na czole i brodzie mam bardzo dużo zmian trądzikowych, w jaki sposób mogę dbać o skórę twarzy, aby zmniejszyć ilość pojawiających się wyprysków jeżeli karmie piersią maluszka? Czy w takiej sytuacji warto wybrać się do dermatologa, będzie w stanie mi pomóc?"
 3. Pani Justyny: "Jak poradzić sobie z bawolim okiem (brodawka wirusowa), na stopie, u 10-letniego chłopka."
 4. Pani Anity: "U mojego chłopaka wykryto gronkowca z powstałych ran na dłoniach czy jest to zaraźliwe czy powinnam unikać kontaktu z nim czy też nie zagraża to zdrowej osobie?"

Czytaj więcej...

Pytanie do specjalisty - odcinek 2

Pytanie do dermatologa - odcinek 2

W drugim odcinku Pani doktor Aleksandra Żerdzińska odpowiada na pytania:  

 1. Pani Justyny: "Mam pytanie odnośnie tłuszczaków na twarzy. Czy jest jakiś skuteczny sposób na ich usunięcie?"
 2. Pani Magdy: "Mam włosy cienkie, przetłuszczające się, myje je codziennie (szampony bez sls itp.), a od pewnego czasu zauważyłam, że się przerzedzają, zwłaszcza na przodzie. Proszę o poradę co zrobić, by włosy się nie przetłuszczały i zaczęły odrastać, - konkrety. Co może być przyczyną?"
 3. Pani Iwony: "Do jakich zabiegów na twarz przeciwwskazaniem jest karmienie piersią? Jestem dwa miesiące po porodzie i chciałabym poprawić wygląd skóry po przebytej ciąży."
 4. Pani Aleksandry: "Biorąc pod uwagę to, że często reakcja alergiczna występuje dopiero przy ponownym kontakcie z danym alergenem, to czy wykonywanie jednorazowych prób uczuleniowych np. przed stosowaniem nowego kosmetyku ma sens?"

Czytaj więcej...

Pytanie do specjalisty - odcinek 1

Pytanie do dermatologa - odcinek 1

Tym filmem rozpoczynamy serię Pytanie do dermatologa. W pierwszym odcinku Pani doktor Aleksandra Żerdzińska odpowiada na pytania:  

 1. Pani Aleksandry: "Czy wykonujecie Państwo zabieg przy użyciu toksyny botulinowej na bruksizm?"
 2. Pani Beaty: "Proszę o wskazanie preparatu na pojawiające się rozstępy na piersiach u 13 latki."
 3. Pani Klaudii: "W sierpniu 2019 zakończyłam leczenie lekiem Axotret, od około 2 miesięcy coraz częściej pojawiają się na twarzy małe wypryski (od czasu do czasu także nieco większe) i zastanawiam się czy powinnam się obwiać nawrotu trądziku?"
 4. Pani Barbary: "Zauważyłam na nóżce córki białe plamki, czy jest jakakolwiek szansa na Państwa ocenę czy to coś poważnego bez fizycznego zbadania?"

Czytaj więcej...

 

Pytanie do dermatologa

pytanie do dermatologa Aleksandra Żerdzińska

 

promocja dermaclinique

 

box voucher prezent

voucher na prezent derma clinique

 

Galeria zdjęć gabinetu medycyny estetycznej

Derma Clinique

Zostaw e-mail poinformujemy Cię nowościach i promocjach.

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

JSN Metro is designed by JoomlaShine.com