zaświadczenie lekarskie

teleporada

teleporada

Kobieta kontra czasKobieta kontra czas

  Zadzwoń i umów się teraz  792 305 990  

Edukacja z Derma Clinique

Fotoprotekcja 365 dni w roku

Lekarz dermatolog Aleksandra Żerdzińska - Kobieta Kontra Czas

2 września to dla wielu z Was czas powrotu do szkoły. W Derma Clinique też zaczynamy edukację. Lekcje o skórze będzie prowadzić Ewa. Takie imię wybrałam dla bohaterki naszych opowieści z cyklu Kobieta Kontra Czas. Na dzisiejszej lekcji poznasz niewidzialnych wrogów naszej skóry, którzy przyśpieszają jej starzenie, oraz dowiesz się, jak się przed nimi bronić. Usiądź wygodnie, wyciągnij zeszyt, a do ręki weź coś do pisania. Zaczynamy naukę z Derma Clinique.

 

Złoczyńcy

Ultrafiolet, podczerwień i światło widzialne są jak szajka złoczyńców, która obserwuje i atakuje nas cały czas. Poznaj ich...

Dermatologia w Świętochłowicach

 

 

  1. Ultrafiolet B. Wraz z nadejściem jesienno-zimowych dni, ilość ultrafioletu B będzie coraz mniejsza. Tym samym, problem przebarwień czy oparzeń słonecznych będzie mniejszy. Niestety, to niewidzialny wróg i pewna jego ilość będzie nadal do nas docierać. Plamy słoneczne, przebarwienia i nowotwory skóry to efekt nadmiernej ekspozycji na UVB.
  2. Ultrafiolet A. Atakuje na stałym poziomie cały rok. Nawet 1 grudnia, gdy zostajesz w domu, a za oknem śnieżyca. To właśnie ultrafiolet A, jest cichym zabójcą fibroblastów naszej skóry. Poczciwe fibroblasty produkują dla nas kolagen, elastynę i kwas hialuronowy. Im ich mniej, tym szybciej pojawiają się drobne zmarszczki i skóra traci napięcie.
  3. Światło widzialne i podczerwień. Jeszcze kilka lat temu nie wiedzieliśmy, że przyczyniają się do procesu starzenia w podobnych mechanizmach jak ultrafiolet. Co gorsza światło niebieskie (HEV), emituje na Twoją twarz wprost z ekranu laptopa i telefonu.

 

Zatem

  1. Nie odkładaj do szafki kremu z filtrem. Powinien być Twoim przyjacielem cały rok.
  2. Zwróć uwagę, czy Twój krem na dzień zawiera, oprócz ochrony przed UVA i UVB, dodatkową ochronę przed światłem niebieskim i podczerwienią. Szczególnie warto zwrócić uwagę na kremy zawierające filtry mineralne, które stanowią tarczkę także dla światła niebieskiego.
  3. Jeżeli jeszcze dołożysz do tego antyoksydanty w kremie (i w diecie także) to Twoja skóra odpłaci Ci się pięknym i zdrowym wyglądem na długo.

 

Najważniejsza lekcja: Stosuj fotoprotekcję 365 dni w roku i nie rób od tej reguły wyjątków.

 

 

   

"Jak mogę się zapisać na zabieg?"

Zadzwoń tel. 792 305 990

 

Jeżeli rejestracja jest nieczynna to:

Zostaw kontakt, wypełnij poniższy formularz oddzwonimy.

Uwaga! Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu.

 

 

Cennik gabinetu medycyny estetycznej

 

Pytanie do dermatologa

pytanie do dermatologa Aleksandra Żerdzińska

Ostatnie posty:

 

promocja dermaclinique

 

box voucher prezent

voucher na prezent derma clinique

 

Galeria zdjęć gabinetu medycyny estetycznej

Derma Clinique

Zostaw e-mail poinformujemy Cię nowościach i promocjach.

JSN Metro is designed by JoomlaShine.com