teleporada

teleporada

  Zadzwoń i umów się teraz  792 305 990  

Infuzja tlenowa! TAK!

infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa to zabieg który skradł nasze serca i postanowiliśmy wprowadzić go do swoich usług. To bankietowa propozycja Derma Clinique na wszelkie wyjścia! Zabieg po którym skóra wygląda na zdrową i wypoczętą. Ten efekt glamour osiągamy dzięki aktywnym składnikom serum Be Ceuticals, które w sposób bezigłowy za pomocą 90% stężonego tlenu pod odpowiednim ciśnieniem wtłaczamy pod powierzchowne warstwy naskórka! Zawartość ampułki dostarczanej skórze dobierana jest indywidualnie w zależności od potrzeb każdej skóry. Serum z gamy produktów Be Ceuticals może zawierać m.in. witaminę C, ceramidy, kwas hialuronowy lub kolagen! Po zabiegu do pielęgnacji domowej polecamy także stosować odpowiednie Serum.

Jak wygląda zabieg:

Podczas zabiegu infuzji tlenowe po skórze rozprowadzane są aktywne składniki za pomocą specjalnego aplikatora, które nastepnie zostają wtłoczone do głębszych warstw skóry za pomocą skoncentrowanego tlenu pod ciśnieniem. Zastosowanie hiperbarycznego tlenu w czystej postaci powoduje, że zabieg jest bezpieczny i całkowicie bezbolesny. Efekt zabiegu widoczny jest bezpośrednio po, aby utrzymać długotrwałe rezultaty wskazane jest wykonanie kilku zabiegów w odstępach tygodniowych. Efekty zabiegu pozwalają także zachować stosowane w domowej pielęgnacji sera BE CEUTICALS.

 

Sprawdź cennik - kliknij tutaj 

  

"Tak, to jest coś dla mnie, jak mogę się zapisać?"

Zadzwoń tel. 792 305 990

 

Jeżeli rejestracja jest nieczynna to:

Zostaw kontakt, wypełnij poniższy formularz oddzwonimy.

Uwaga! Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu.

 

 

Cennik gabinetu medycyny estetycznej

 

Pytanie do dermatologa

pytanie do dermatologa Aleksandra Żerdzińska

Ostatnie posty:

 

promocja dermaclinique

 

box voucher prezent

voucher na prezent derma clinique

 

Galeria zdjęć gabinetu medycyny estetycznej

Derma Clinique

Zostaw e-mail poinformujemy Cię nowościach i promocjach.

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

JSN Metro is designed by JoomlaShine.com