teleporada

teleporada

  Zadzwoń i umów się teraz  792 305 990  

Juvederm Volbella: roczny efekt wypełniania ust

wypelnienie ust volbella

Kobiety, którym zależy na pięknych, kształtnych i jędrnych wargach, zwykle są zadowolone z wypełniania ust kwasem hialuronowym. Przy zastosowaniu rozsądnych ilości preparatu, efekty są naturalne i korzystnie zmieniają nie tylko usta, ale i całą twarz. (Warto sprawdzić w Internecie niesamowitą metamorfozę Kylie Jenner). Z kolei osoby dojrzałe powinny mieć świadomość, że pełniejsze wargi, jak nic innego, odmładzają i dodają kobiecości.

Innowacyjna Volbella Juvederm

Volbella to jeden z najnowszych wypełniaczy, opracowanych w celu modelowania i wypełniania ust oraz redukowania, trudnych w leczeniu, drobnych linii wokół warg. Zaletą preparatu jest większa trwałość rezultatów. Statystycznie, efekt wypełnienia utrzymuje się do 12 miesięcy, czyli zauważalnie dłużej, niż w przypadku innych wypełniaczy, o średniej trwałości 6-9 miesięcy. Indywidualny czas utrzymywania się rezultatów uzależniony jest od trybu życia i metabolizmu pacjenta.

Technologia Vycross

Nowa linia wypełniaczy Juvederm oparta jest na unikalnej technologii Vycross. Metoda ta polega na nowatorskiej koncepcji łączenia kwasu hialuronowego o niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej, dzięki czemu stopień usieciowania łańcuchów kwasu hialuronowego jest większy. Stężenie kwasu w preparacie wynosi 15 mg/ml. Preparaty oparte na technologii Vycross wykazują dłuższą trwałość, ponieważ organizm potrzebuje więcej czasu, aby je zmetabolizować. (W procesie metabolicznym ciało ludzkie rozbija wiązania pomiędzy cząsteczkami, a pojedyncze cząsteczki usuwa z organizmu).

Unikalność Volbelli Juvederm

Juvederm Volbella posiada jeszcze jedną zaletę. Preparaty kwasu hialuronowego, uzyskiwane dzięki zastosowaniu technologii Vycross mają postać wyjątkowo plastycznego, bezbarwnego żelu o gładkiej konsystencji. Struktura Volbelli minimalizuje ryzyko wystąpienia obrzęków lub nierówności oraz zapewnia niezwykle naturalny efekt zabiegu. W 2016 roku, preparat został zatwierdzony przez Amerykańską Agencję ds. Żywności I Leków - Food and Drug Administration (FDA) do stosowania w obszarze ust u osób, które ukończyły 21 lat.

Czy powiększanie ust jest bolesne?

Perspektywa nakłuwania warg igłami wielu osobom wydaje się przerażająca. Tymczasem, gdyby tak rzeczywiście było, czy połowa celebrytek zdecydowałaby się poddać torturom? Zabieg powiększania ust przeprowadzany jest przy użyciu ultra cienkich igieł. Przed zabiegiem znieczula się powierzchnię skóry grubą warstwą kremu Emla (profesjonalny krem znieczulający, używany w gabinetach medycyny estetycznej), natomiast sam preparat Volbella zawiera niewielką ilość lidokainy – silnego środka, stosowanego do znieczuleń miejscowych.

Efekty wypełniania Volbellą

Zastosowanie preparatu Juvederm Volbella daje efekt naturalnego powiększenia ust, podkreślając ich kontur i widocznie zwiększając objętość. Subtelnie wypełnia czerwień wargową, nawilża i nabłyszcza usta, redukuje również drobne linie wokół ust, tzw. zmarszczki palacza. Preparat polecany jest osobom, które chcą uzyskać najmodniejszy obecnie, pełny kształt ust, odzyskać utraconą z wiekiem objętość lub skorygować asymetryczną linię warg.

  

"Tak, to jest coś dla mnie, jak mogę się zapisać?"

Zadzwoń tel. 792 305 990

 

Jeżeli rejestracja jest nieczynna to:

Zostaw kontakt, wypełnij poniższy formularz oddzwonimy.

Uwaga! Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu.

 

 

Cennik gabinetu medycyny estetycznej

 

Pytanie do dermatologa

pytanie do dermatologa Aleksandra Żerdzińska

Ostatnie posty:

 

promocja dermaclinique

 

box voucher prezent

voucher na prezent derma clinique

 

Galeria zdjęć gabinetu medycyny estetycznej

Derma Clinique

Zostaw e-mail poinformujemy Cię nowościach i promocjach.

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

JSN Metro is designed by JoomlaShine.com