zaświadczenie lekarskie

teleporada

teleporada

Kobieta kontra czasKobieta kontra czas

  Zadzwoń i umów się teraz  792 305 990  

DermaPen 4, czyli odmładzanie przez nakłuwanie

dermapen 4 swietochlowice

Mikronakłuwania, nazywane także mezoterapią mikroigłowa, to jeden z najpopularniejszych zabiegów w kosmetologii, medycynie estetycznej i dermatologii. W trakcie zabiegu w obrębie naskórka i skóry powstają tysiące drobnych tuneli, które pozwalają na swobodne dotarcie w głąb skóry właściwej substancji aktywnych – ich zadaniem jest poprawa kondycji skóry lub mieszków włosowych.

Możliwość wprowadzenia przez powstałe tunele szerokiej gamy związków odżywczych i stymulujących, które pobudzają skórę do przebudowy i regeneracji, takich jak: osocze bogatopłytkowe, witaminy, mikroelementy, peptydy, substancje kwasowe i antyoksydanty pozwala spersonalizować rodzaj zabiegu do potrzeb skóry i jej problemu.

 

Jak to działa?

Jednym z narzędzi wykorzystywanych do mikronakłuwania jest DermaPen – urządzenie wyposażone w 16 pulsujących igieł, które automatycznie wysuwają się na określoną długość podczas przesuwania urządzenia po skórze. Nakłucia plus koktajl substancji aktywnych to idealne połączenie, które pobudza naturalne procesy odbudowy i regeneracji skóry, dlatego też mikronakłuwania to jeden z ważniejszych zabiegów z gamy zabiegów anty-aging. Dodatkowo zabieg redukuje obecność drobnych zmarszczek, blizn i rozstępów, a dodatkowo wyrównuje gładkość naskórka i usuwa powierzchowne przebarwienia.

W wyniku serii zabiegów wzrasta napięcie skóry i poprawia się owal twarzy.

Mikronakłuwanie w wersji „plus” to nasz ulubiony sposób na redukcję blizn potrądzikowych.

dermapen 4 świętochłowice

 

Wskazania:

  1. profilaktyka anty-aging (zabieg wpleciony w Twój indywidualny plan zabiegów);
  2. wiotkość skóry, drobne zmarszczki;
  3. rozszerzony pory;
  4. blizny potrądzikowe;
  5. powierzchowne przebarwienia;
  6. rozstępy;
  7. łysienie (element terapii łączonej).
  8. fotostarzenie (zmiany wywołane przewlekłą ekspozycją na promienie słoneczne: szorstkość naskórka, spadek napięcia, przebarwienia)

 

Mikronakłuwanie „plus”

Zabieg mikronakłuwania może być łączony z wieloma składnikami aktywnymi. W profilaktyce anty-aging świetnie sprawdzają się czynniki wzrostu zawarte w osoczu bogatopłytkowym oraz koktajle mezoterapeutyczne na bazie kwasu hialuronowego. Do skóry z widocznymi oznakami fotostarzenia, odwodnionej, zmęczonej polecam ampułkę z witaminą C oraz kwas ferulowy lub ampułkę z kwasem bursztynowym i komórkami macierzystymi (Interfuse), a przypadku blizn potrądzikowych zabieg może być łączony z podcinaniem blizn i punktową aplikacją kwasu trójchlorooctowego.

 

Jak przebiega zabieg?:

Skóra przed rozpoczęciem zabiegu jest znieczulona kremem na około 20 minut. Sam zabieg trwa w zależności od obszaru od 20 do 40 minut, a zakończony jest maską kojąco-odżywczą. Każdy zabieg wykonywany jest przy użyciu sterylnych, jednorazowych głowic z igłami wykonanymi ze stali chirurgicznej

 

Częstotliwość:

Zabieg daje najlepsze efekty jeśli wykonany jest w serii od 3 do 5 zabiegów w miesięcznych odstępach.

W ramach profilaktyki anty-aging polecam serię zabiegów, a następnie zabieg raz na 3–4 m- ce wpleciony w Twój indywidualny plan zabiegów.

 

Zalecenia pozabiegowe:

W dniu zabiegu oraz 2–3 dni po stosuj zalecane kremy regeneracyjne oraz zrezygnuj z ciężkiego makijażu. Do ukrycia „śladów” poprawy urody możesz użyć delikatnego kremu BB.

Do znudzenia przypominam o obowiązkowej fotoprotekcji przez cały rok, a szczególnie 4 tygodnie po zabiegu – i obowiązkowo polecam artykuł: 

Wielka Piątka Kobiety kontra czas, czyli 5 kluczowych elementów pielęgnacji każdej kobiety

 

Autor: Aleksandra Żerdzińska | www.KobietaKontraCzas.pl

 

Cennik - kliknij

  

"Tak, to jest coś dla mnie, jak mogę się zapisać?"

Zadzwoń tel. 792 305 990

 

Jeżeli rejestracja jest nieczynna to:

Zostaw kontakt, wypełnij poniższy formularz oddzwonimy.

Uwaga! Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu.

 

 

Cennik gabinetu medycyny estetycznej

 

Pytanie do dermatologa

pytanie do dermatologa Aleksandra Żerdzińska

Ostatnie posty:

 

promocja dermaclinique

 

box voucher prezent

voucher na prezent derma clinique

 

Galeria zdjęć gabinetu medycyny estetycznej

Derma Clinique

Zostaw e-mail poinformujemy Cię nowościach i promocjach.

JSN Metro is designed by JoomlaShine.com