teleporada

teleporada

  Zadzwoń i umów się teraz  792 305 990  

CZAS NA GŁĘBOKĄ REWITALIZACJE SKÓRY – przedstawiamy Derma Pen

Mezoterapia frakcyjna

Zima jest idealnym czasem na uporanie się z wszystkimi niedoskonałościami skóry. Za oknem zimno, szaro a nasza skóra po wszystkich letnich atrakcjach wydaje się jakby idealnie dopasowała się do warunków na zewnątrz. Istnieje wiele zabiegów, które pomogą nam w walce o piękna skórę – jednym z najskuteczniejszych jest zabieg nakłuwania skóry.

Nasza skóra od urodzenia zdolna jest do głębokiej regeneracji i samonaprawy. W normalnych warunkach cykl komórkowy trwa ok. 28 dni niestety wraz z wiekiem proces ten wydłuża się i staje mniej sprawny co odbija się na naszej skórze. Najbardziej zewnętrzna warstwa martwych komórek skóry pogrubia się i stanowi jeszcze większą, nieprzepuszczalną barierę dla kremów i preparatów, które stosujemy i na które nie raz wydaliśmy duże sumy. Dodatkowo fibroblasty (komórki odpowiedziane za produkcję kolagenu i elastyny które tworzą rusztowanie naszej skóry ) również tracą swą metaboliczną wydajność, a tym samym skóra przestaje być napięta i sprężysta. Dlatego żeby pomóc skórze musimy znaleźć sposoby, które najlepiej w naturalny wręcz fizjologiczny sposób przywrócą nam naszą młodość.

Co zrobić? Recept jest wiele – relaksuj się, pij dużo wody, rzuć palenie, używaj odpowiednio dobranych kosmetyków ale przede wszystkim zapobiegaj jeśli to możliwe i pobudzaj skórę do działania jeśli zmarszczki i oznaki starzenia są już widoczne. Na rynku istnieje wiele bezpiecznych zabiegów, które wykonywane w odpowiednich odstępach czasu przez wykfalifikowane osoby są w stanie naprawdę pomóc naszej skórze i uruchomić na nowo jej procesy metaboliczne.

 

Jednym z takich zabiegów jest właśnie NAKŁUWANIE SKÓRY przy pomocy urządzenia DermaPen.

 

Zabieg, mimo iż może wyglądać czy brzmieć groźnie ma mało wspólnego z bólem. Przed zabiegiem wykonwane jest znieczulenie kremem EMLA, co minimalizuje dyskomfort podczas zabiegu. Sam zabieg trwa od 20 do 40 minut w zależności od partii ciała. Urządzenie pozwala nam na dobranie głębokości nakłuć w zależności od partii ciała jaką chcemy nakłuć i rodzaju skóry. Możemy wykonywać nakłuwanie w zakresie 0,25 mm przy np. okolicy oka do nawet 1,5 – 2 mm w celu usunięcia blizny potrądzikowych. Dodatkowo w czasie zabiegu możemy wprowadzić głębiej odpowiednie substancje, aktywne które dodatkowo pomogą uporać się z problemami skórnymi.

Po zabiegu czujemy się jak po dniu spędzonym na słońcu bez filtra UV. Skóra jest czerwona, lekko obrzęknięta i właśnie o to chodzi ! Dostaje sygnał do naprawy, uruchamia procesy naprawcze, które z wiekiem zanikają i wytwarza dużo kolagenu i elastyny tak potrzebnych nam do utrzymania prawidłowego owalu twarzy. Na drugi i trzeci dzień po zabiegu już widoczny jest efekt napiętej skóry na ostateczne efekty przebudowy skóry należy jednak poczekać od 2 do 3 miesięcy.

 

Jakie korzyści wynosimy z zabiegu?

  • Redukcja blizn potrądzikowych
  • Zmniejszenie blizn oparzeniowych
  • Widoczne spłycenie zmarszczek
  • Biorewitalizacja skóry
  • Widoczna poprawa gęstości i elastyczności skóry
  • Profilaktyka starzenia skóry ( pamiętajmy zawsze lepiej zapobiegać niż usuwać!)
  • Zmniejszenie widoczności rozstępów
  • Zmniejszenie widoczności porów
  • Pogrubienie skóry
  • Krótki czas rekonwalescencji w porównaniu do bardziej inwazyjnych zabiegów

 

Prawie jak Lifting!

Tradycyjny lifting to zabieg wymagający sporej ingerencji chirurga aby poprawić stan napięcia naszej skóry, nie każdy chce na taki zabieg się zdecydować i tutaj właśnie przychodzi nam z pomocą nakłuwanie skóry, gdzie po serii zabiegów uzyskujemy naturalne efekty napięcia i poprawy owalu twarzy bez obawy o przerysowany efekt. Cały zabieg bazuje na fizjologicznych mechanizmach skóry i jest przede wszystkim bezpieczny.

 

Likwidacja blizn i rozstępów

Na naszej skórze często po przebytych stanach zapalnych pozostają niechciane „pamiątki” – blizny potrądzikowe. W ich leczeniu stosuje się różnorodne zabiegi niestety większość z nich wiąże się z długotrwałym procesem gojenia i jest inwazyjna a pacjent pozostałe wyłączony z życia społecznego. Tutaj również z pomocą przychodzi nam DermaPen, który nakłuwając skórę w naturalny sposób uruchamia czynniki wzrostu i pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, więc organizm wytwarza nową skórę od wewnątrz. Znaczną poprawę wyglądu skóry możemy uzyskać zarówno przy bliznach potrądzikowych jak i pooperacyjnych oraz pooparzeniowych. Mechanizm ten wykorzystujemy również w leczeniu rozstępów. Stymulacja skóry objętej rozstępem skutkuje zmniejszeniem ich widoczności oraz znaczną poprawą jakości skóry. Po kilku tygodniach od zabiegu uzyskujemy nową skórę o zdecydowanie lepszej jakości. Jest bardziej napięta, rozjaśniona, blizny są węższe i mniej widoczne.

 

Jak często należy wykonywać zabieg?

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Tym niemniej żeby było bardziej widoczne i na dłużej zabieg wykonać należy w serii 4- 6 zabiegów w przedziale od 7 do 14 dni w zależności od problemu skóry.

Przeczytaj również: Dermapen 4 - w Derma Clinique

 

derma pen dermaclinique

 

Cennik - kliknij

 

"Tak, to jest coś dla mnie, jak mogę się zapisać?"

Zadzwoń tel. 792 305 990

 

Jeżeli rejestracja jest nieczynna to:

Zostaw kontakt, wypełnij poniższy formularz oddzwonimy.

Uwaga! Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu.

 

 

Cennik gabinetu medycyny estetycznej

 

Pytanie do dermatologa

pytanie do dermatologa Aleksandra Żerdzińska

Ostatnie posty:

 

promocja dermaclinique

 

box voucher prezent

voucher na prezent derma clinique

 

Galeria zdjęć gabinetu medycyny estetycznej

Derma Clinique

Zostaw e-mail poinformujemy Cię nowościach i promocjach.

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

JSN Metro is designed by JoomlaShine.com