teleporada

teleporada

  Zadzwoń i umów się teraz  792 305 990  

Uwaga: włókniaki, czyli zmiany skórne na szyi. Możesz zakrywać skórę szalikiem na jesień, ale po co???

zmiany skorne na szyi

Dbając o piękną i zdrową cerę, atrakcyjny makijaż i modną fryzurę, często zapominamy o innych, widocznych częściach ciała. Przysłowiowym „Kopciuszkiem” najczęściej jest szyja. Mówi się, że szyja pokazuje prawdziwy wiek, ponieważ zwykle nie przykładamy takiej wagi do jej pielęgnacji, jak do twarzy. Szyja może również zdradzać problemy zdrowotne. Włókniaki miękkie, często pojawiają się właśnie na szyi. Są to bezbolesne „dzyndzelki na skórze” lub „kikutki”, miękkie w dotyku i workowato zwisające. Koloryt guzków jest identyczny z odcieniem skóry lub delikatnie ciemniejszy. Często zahaczają się o biżuterię i korale a naderwane powodują ból i krwawienie.

Usuwanie zmian skórnych laserem co2- szybkie, skuteczne i bezpieczne

Włókniaki można usuwać za pomocą lasera Co2. Zabiegi z zastosowaniem lasera są szybkie, skuteczne i bezpieczne. Zabieg jest bezkrwawy, a rekonwalescencja mniej dokuczliwa niż po wycięciu zmiany skalpelem. Po zabiegu laserowego usunięcia włókniaków w obrębie usuniętej zmiany wytwarza się strupek, który odpada samoistnie w ciągu paru tygodni po zabiegu. Możesz nosić szal i hustkę zasłaniając nieestetycznie wyglądające zmiany na szyi lub skorzystać z usług Derma Clinique, gdzie podczas jednej wizyty możesz pożegnać się z problemem. Umów się na wizytę TERAZ i pozbądź się włókniaków! Umawianie wizyt.

Zobacz film - tak wygląda zabieg w Derma Clinique!

  

"Tak, to jest coś dla mnie, jak mogę się zapisać?"

Zadzwoń tel. 792 305 990

 

Jeżeli rejestracja jest nieczynna to:

Zostaw kontakt, wypełnij poniższy formularz oddzwonimy.

Uwaga! Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu.

 

 

Cennik gabinetu medycyny estetycznej

 

Pytanie do dermatologa

pytanie do dermatologa Aleksandra Żerdzińska

Ostatnie posty:

 

promocja dermaclinique

 

box voucher prezent

voucher na prezent derma clinique

 

Galeria zdjęć gabinetu medycyny estetycznej

Derma Clinique

Zostaw e-mail poinformujemy Cię nowościach i promocjach.

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

JSN Metro is designed by JoomlaShine.com