teleporada

teleporada

zaświadczenie lekarskie

Kobieta kontra czasKobieta kontra czas

  Zadzwoń i umów się teraz  792 305 990  

Mezoterapia twarzy

mezoterapia twarzy neauvia organic

Hydro Deluxe NEAUVIA

O meozterapii z użyciem preparatu Hydro Deluxe mówi się „kropla luksusu w Twojej skórze”. Na to określenie zasłużył produkt, dzięki swojemu składowi, który zawiera nieusieciowany kwas hialuronowym o stężeniu 18mg/ml oraz hydroksyapatyt wapnia w stężeniu 0,01% . Efekt maksymalnego nawilżenia oraz dodatkowej stymulacji do regeneracji własnych włókien kolagenowych  widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Polecamy wykonać 2 zabiegi w odstępnie 6 tygodni a następnie co 6 miesięcy. Czas płynie nieustanie i procesy starzenia także, stąd tylko regularność pozwoli zapewnić nam świeży wygląd.

 

Efekty zabiegu:

Odświeżenie i gruntowne odżywienie skóry.

 

Wskazania:

  1. skóra zmęczona, zszarzała, wymagająca odnowy i odzyskania sprężystości
  2. twarz, szyja, dekolt oraz dłonie

 

Cennik Mezoterapii - kliknij

   

 

Restylane Skinboosters

Skinboostery to preparaty silnie rewitalizujące i odświeżające skórę. Na rynku medycyny anti-aging największą popularnością cieszą się preparaty Restylane Vital oraz Vital light. W swoim składzie zawierają częściowo sieciowany kwasy hialuronowy, który podawany jest metodą mezoterapii. 

Preparat Restylane Vital przeznaczony jest dla skóry z widocznymi oznakami fotostarzenia. Preparat w sposób łagodny oraz naturalny wygładza skórę, w efekcie skóra wygląda zdrowo. W wyniku serii zabiegów jakość i kondycja skóry ulegają dużej poprawie, wygładzają się drobne zmarszczki, skóra jest nawilżona i zrewitalizowana. 

Preparat Restylane Vital light przeznaczony jest do rewitalizacji skóry bez widocznych oznak fotouszkodzenia. Dedykowany dla osób młodszych, które pragną zachować młody wygląd oraz do miejsc wrażliwych jak szyja i dekolt.

Zalecane jest wykonanie serii 2-3 zabiegów w odstępie 2-4 tygodni. Dla podtrzymania efektów polecane jest wykonanie takiego cyklu 1 x w roku.

 

Jak wygląda zabieg?

Przed zabiegiem nakładany jest na twarz krem znieczulający, po około 30-45 minutach lekarz przy pomocy bardzo cienkiej oraz krótkiej igły punktowo metodą mikronakłuć wprowadza preparat pod skórę. Zabieg trwa około 10 minut. 

Bezpośrednio po zabiegu oraz do 3 dni po na skórze mogą utrzymywać się zgrubienia w miejscu podania preparatu. W ciągu 72 h ulegną one wchłonięciu i nie należy się tym niepokoić. Do stosunkowo częstych należą także pojedyncze siniaczki/wybroczyny po iniekcjach które łatwo zakryć makijażem, jednak w dniu zabiegu nie jest wskazane jego stosowanie.

 

 

Cennik Mezoterapii - kliknij

   

Efekty:

Efekty mezoterapii Redensity 1

  

"Tak, to jest coś dla mnie, jak mogę się zapisać?"

Zadzwoń tel. 792 305 990

 

Jeżeli rejestracja jest nieczynna to:

Zostaw kontakt, wypełnij poniższy formularz oddzwonimy.

Uwaga! Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu.

 

 

Cennik gabinetu medycyny estetycznej

 

Pytanie do dermatologa

pytanie do dermatologa Aleksandra Żerdzińska

Ostatnie posty:

 

promocja dermaclinique

 

box voucher prezent

voucher na prezent derma clinique

 

Galeria zdjęć gabinetu medycyny estetycznej

Derma Clinique

Zostaw e-mail poinformujemy Cię nowościach i promocjach.

JSN Metro is designed by JoomlaShine.com